Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problemy s fenkou

Príspevok v téme: problemy s fenkou
Zuzana91

ahojte. viem, ze to sem asi nepatri ale bola by som velmi rada ak by mi niekto pomohol pripadne napisal stranku kde by som sa s tymto problemom mohla obratit lebo google mi akosi nepomohol :(... mam 10 rocnu fenku, ktora sa uz dlhsiu dobu (asi mesiac) pomocuje.. doslova cika kade chodi. zacala aj velmi vela pit. je to len vekom ? - ak ano co s tym? je to naozaj neunosne to po nej stale utierat... moze to mat na svedomi aj nieco ine?? samozrejme zajdem s nou k zverolekarovi ak by to pretrvavalo ale chcela som sa takto vopred spytat

ethel

v tomto veku a hlavne keďže ide o fenku môže ísť o zápal maternice alebo cukrovku.Príznaky sú rovnaké-nadmerné pitie....s pomočovaním môže mať súvis tá maternica.

mia999

Ahoj, bohužiaľ sa to ustarších psíkov stáva. jednoznačne ti neviem povedať z čoho to je pretože to môže mať viac príčin, prvá je že môže byť naozaj prechladnutá, ale ak to robí kade tade, tak skôr to bude niečo iné. Vzhľadom na vek, by som povedala že je to kvôli oslabenému svalstvu v okoí močového mechúra a bedier, vieš u starších psíkov sa začína prejavovať artróza, tiež to môže byť chronické zkyhávanie obličiek, všimni si či nie je moč zafarbený krvou. Treba ju sledovať, ísť na veterinu, spraviť testy a budeš vedieť príčinu. Píšeš, že začala viac piť - zvýšený príjem tekutín je spôsobený cukrovkou, ale v tomto prípade si skôr myslím, že toi bnude súvisieť s činnosťou obličiek. Neviem aká veľká je tvoja fenka, príjem tekutín má byť podľa váhy, napr. 12 kilový psík by mal vypiť úribližne 600 ml vody. Určite zájdi k veterinárovi čím skôr, lebo ak sú to obličky, je potrebná rýchla liečba. Ja mám doma 14 ročného hafana a tež ho sledujem koľko pije. Držím palce a potom daj vedieť ako si dopadla so psíkom.
P.S. lal023 - ak ťa to nazaujíma, nečítaj takéto príspevky, ona chcela radau od niekoho kto sa vyzná aby sa pripravila čo asi môže očakávať an veterine, tak sa do toho nemiešaj.

lala023

fakt nechápem načo tu niektorí ľudia zakladajú takéto témy....ked mas cas sediet za pc a zakladat temu,nemas cas skocit za veter. ? co ti tu kto poradi cez pc,hádam veterinár sa tomu rozumie,a aj ju prezrie....ach jaj

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.