jeho dieta ,nasa laska

Príspevok v téme: jeho dieta ,nasa laska
Janulkaa

ahojte..
mala som priatela rozisli sm esa cca pred rokom lebo cakal dieta s inou zenou.. potom sme sa pohadali spravil mi zo zivota peklo.. pred troma tyzdnami sa matka malej jej vzdala dala to na sud a kedze on je zamestnany tak sud pridelil dieta jemu.. ale ja ho lubim lenze zit aj s cudzim dietatom a starat sa onho neviem co mam robit-..

janulkaa

prve prispevky som pisala z orange internetu atie internety maju dynamicku IP cize koniec sa meni...

a toto pisem z obycajneho netu asi preto..

janka24

no predpokladam, že sa stretavate dlhšie ked stihol oplodnit ženu,ona porodit a teraz stretne jeho tvoja mama a ty sa nechaš nou ovplyvnit,,,myslim že si sa mamkou nechala ovplyvnit , a tušila ona o tom že ste sa stretavali aj ked ta žena bola tehotna,porodila???zrejme nie...vyber je na tebe...on musi byt asi starši - o dost od teba???

jajka001_

tak to je zaujimave ze datelinka a janulka maju tie iste IP. okrem toho posledneho prispevku. nemyslim ze by to pisala jedna osoba.

Janulkaa

skusila som to nemysliet na to ze je to "cudzie" dieta...boli sme spolu stastny ako jedna velka rodinka.. lenze potom to prislo stretli sme na nakupoch moju mamu.. a ona s tym nesuhlasi aby som si"znicila" zivot s chlapom ktori ma dieta.. a kedze som neplnoleta takze i zakazala vychadzky a tak:(( vsetko je na figu:(

Slobodna

Ak naozaj miluješ jeho, musíš zákonite milovať aj jeho dieťa. Ego ti bráni nemilovať ho, lebo nepochádza z teba. Iba veľké ženy s veľkým srdcom to dokážu, zabudnúť na slovko MAŤ a myslieť iba na slovko MILOVAŤ.