Ranka na krcku maternice

Príspevok v téme: Ranka na krcku maternice
fnuk

Dobrý deň.Chcela by som sa opýtať.Pred piatimi dňami som bola prvýkrát u gynekologičky...Je ranka na krčku maternice nebezpečná?Predpísala mi vaginálne tablety KLION...Pomôže? ak ma s tým niekto skúsenosti prosím poraďte...Som z tohom dosť znepokojená...Myslim ze mi ani nerobila nejake velke vysetrenia...len som jej povedala ze den pred thym ako som isla k nej som mala pocas ovulacie vytok s krvou...ale to tak jednorazove..vysetrila ma len akymisi zeleznymi ,,L-kami\" ci co to vlastne bolo...Na gynekologii som bola prvykrat...Ďakujem (:

levicaaaaa

aluska: a tu zrazu koľko empatie z teba srší... tak predsa si celkom milá holka... ja som to ale vedela, že len máš blbý deň... :))

aluska

fnuk chapem..neboj, ked doberies lieky tak tam zajdes a popytas sa na diagnozu a na dalsie liecenie alebo teda tvoj aktualny zdravotny stav

aluska

ja viem ale neviem ako ti ma pomoct lebo ja neviem tvoju diagnozu..a doktori su vacsinou taki, treba sa ich pytat lebo oni ti ani nepovedia co ti je, klasika

fnuk

prave o tom citam...nefiem ale doktorka ma o tom nejako neooboznamila..pochop ze som bola prvyraz na gynekologii a nemam v tom nejake skusenosti...

aluska

radsej nechci aby ti tu ludia pisali o ranke na krcku maternice, lebo ti tu kazdy zacne pisat o rakovine a to asi nechces..ale nechapem..pytas sa ci to moze byt nebezpecna a hovoris ze o tom vies..