sos som chuda ako palicka

jacquelin

co ja viem, ja sa nezapieram... po prve nepotrbujem jest viac a po druhe mna to strasne tesi ked nemam z jedla nafuknute brucho a tak..

Summer_

Moja mama pracuje takze si ani nevsimne ze nejem bo jej poviem ze som jedla ale vsimne si to na mojej vahe...
Ale chcela by som mat tolko sebazaprenia ja fakt vydrzim len dake tie tyzdne...

jacquelin

mn strasne dlho trvalo kym som vysvetlila matke ze maso jest bebudem a tak...ze v podstate som ochotna jest grilovanu a dusenu zeleninu, ovocie a strukoviny..
no a odvtedyto uz nekontroluje bo si varim sama..alebo mi niekto uwari polievku.. to ties sa da..

Summer_

No ved hej... ked nejem som stastna... ako teraz... tie 3 kg kraaasny pocit... este cem dat dolu 4 a budem spokojna a potom len si to udrzat... len sa bojim ze to nevydrzim a zasa sa prejem :(
A co tvoja mama ona ti nevravi ze by si mala jest? lebo si viem predstavit moju jak bude do mna hucat ked dam dole este tie 4kg

jacquelin

ja sa netrapim ked nejem mne je vtedy super...mam s tohp taki mrte dobry pocit ale ked zjem povedzme ze krajcek chleba so syrom mam s toho strasne vycitky..ako nikdy nejdem gracat ale..mm..neni to ale prilis v poriadku..

Summer_

Myslim ze je to len bulimia. Lebo som niekde citala ze bulimicky maju aj taketo "ocistne" obdobia...
A nevadi mi bavit sa o tom takto na fore...ale urcite by som to nepovedala niekomu doma alebo tak. preto som rada ze aspon tu mozem kde ma nik nepozna.
A ty si myslis ze potrebujes schudnut? Mozno si ppp len nechces priznat!