mätový čaj

Petqo

3 litre hocijakeho caju je vela... a este ak pijes jeden druh je to este hrosie.. terba caje striedat a vypit max 1,5-2 litre.. ked chcete caj na potlacenie chuti do jedla je vraj dobry HERBX caj na chudnutie, a odporucam pit aj caje zo salvie, echinacee purpurovej... a najlepsi je vask zeleny caj, obsahuej vela antioxidantov

tao

Ahoj nie je dobre ho pit v takom mnozstve.Mäta ma z hladiska liecitelskeho sirokospektralny zaber tak ze tam kde pomaha v pripade problemu tak v pripade opacneho charakteru moze aj poskodit lebo obsahuje mentol a ten vysusuje!!!Mäta ja byliny ktora sa berie ako lieciva a liecivym bylinam treba trochu rozumiet.Zaoberam sa naturalnou medicinou uz dost dlho na to aby som vedel o com pise.Pracujem na baze fytoterapie.Tak sa maj

minthtee

ja som chlap heh a milujem matovy caj...pijem ho kazdodenne a je mi jedno ci vela alebo malo...chut je chut a urcite neskodi tak ako alkohol,kava a pod.

!!

matovy caj zvysuje produkciu zlce a traviacich stiav, povzbudzuje travenie.obsahuje mentol, ktory moze pri nadmernom a dlhododbom uzivani drazdit zaludok.Neodporucam ho pit ako bezny napoj .

pata

mätovy caj je zdravy, ale nie stale ho pit, lebo vsetkeho vela skodi. :-)) Mala by si to striedat s inymi bylinkami, podla toho na co konkretne.

saška

ja by som sa chcela opýtať či matový čaj podporuje chuť do jedla alebo ju potlača ....bo som uz čitala vselico...tak poprosim o radu

el

Ja ho tiež pijem veľa, potláča chuť do jedla. Neviem, ja ho pijem skoro každý deň a nikdy som sa nezamýšľala, že či to škodí. Pijem asi 2,5l denne. Niekedy menej, niekedy aj viac:-)))
Ale pijem aj iné čaje..