tráva...

Príspevok v téme: tráva...
srnka252

Ahojte, chcela by som sa opýtať a dozvedieť nejaké to info o húlení trávy. Som si istá že vela ludí s tým má skúsenosti, dobré či zlé, len chcem vedieť aké to má príznaky, ako to pôsobí a či sa dá na druhom človeku spozorovať že je zhúlený a ak hej tak ako.... A ovplyvňuje to nejako zdravie? škodí to?, lebo som počula že niektoré ani nie sú škodlivé... ďakujem

sisa72

to čo je za otázku či fajčenie marišky škodí??? jasné že škodí aj ked by si asi chcela počuť opak.. mala som takého kolegu.. ked bol nahulený na druhý deň mal oči ako angorák a naladu ani nehovorím..a ten vymletý mozog.. nechápem ako si niekto dokáže sám ničiť život...hej chvílu je super ale potom tie stavy..myslím že kto siaha na drogy je veľmi slabý človek .. myslím po psychickéj stránke..

0vecka

neviem preco ked sa zastanem homosexualov tak som gay ked sa zastavam drog tak som fetak tri roky som travu nemal nechyba mi fyzicky navykova nieje o tom sa uz dost debatovalo skor sa mi zda ze moji oponenti nexcu priznat ze sa mylia...ja viem ze vsetkym nam rodicia hovorili ked sme boli mali ze drogy su zle a ze to sa nesmie brat atd atd najme po revolucii ked to k nam prislo ale tak uz sme vsetci velki :)

2 barbinka kazdy den ti odumieraju mozgove bunky najdi mi nejaky link kde sa pise ake velke je to poskodenie pretoze je zjavne ze je minimalne

barbinka

0vecka: myslím, že nedokážeš uvažovať v niektorých veciach racionálne a to len preto, že zrejme užívaš marihuanu a preto sa jej tak zastávaš. marihuana poškodzuje mozgové bunky, ľudia z nej osprostievajú, to je všeobecne známe. Neviem, kde žiješ. Stačí, keď sa opýtaš na to nejakého odborníka.
A dávať za príklad to čím si ľudia ničia ešte zdravie takéto veci, zobuď sa, To nie je návykové, a zo stravovania neosprostievaš.

lolarocks

Ja som to asi 4 krát hulila,ale zdá sa mi že to nieje návykové aj keď sa to hovorí ..
Nejak ma to neťahá že musím musím,ale tak dobre to je .. už som nemala pol roka a v pohodke ..
Ale zas mám kamaráta ktorý raz skúsil a už sa neodľúbil :D

vevericka

ked uz nemozete bez nej zit..tak nehulte.. zuvajte, pecte, varte, ale nehulte...pri spalovani vznika omnoho viac karcinogenov a mutagenov, ako pri spalovani tabaku..ja len tolko

0vecka

povedzte mi odkial mate tieto informacie?? a myslim ze je dost zavadzajuce hovorit ze poskodzuje mozog ked nikto neuvedie ako ho poskodzuje a ake je vazne take poskodenie...

len tak zo srandy som dal do googlu marihuana dangerous a precital si prvych 10 odkazov a tak 7 sa vyjadrilo ze sa nejedna o nejaky horror jak to tu oznacujete a zvysok sa vyjadril viac menej neutralne (som to len rychlo preletel)
proste to ze ide o nieco velmi nebezpecne je hlupost (asi tak ako ze v roku 2012 bude koniec sveta)

a ze normalny clovek si nenici zdravie?? staci sa pozriet na stravovanie vecsiny ludi dobrovolne vystavovanie sa stresu malo spanku atd atd

levicaaaaa

0vecka: to, že niekto na pohľad vyzerá, ako ty píšeš normálny, neznamená, že ním aj je. ťažko môžeš vidieť, čo sa s tým človekom deje vnútri, aké nezvratné poškodenia CNS a iných orgánov si tým spôsobil, a ako sa to prejaví neskôr.

Drogy proste nie sú zdravé, poškodzujú organizmus, narušujú psychiku, atď.
a už len samotný fakt, že niekto užíva drogy mi hovorí to, že ten človek nie je normálny. normálny človek si totiž vedome nebude poškodzovať svoj organizmus...

barbinka

a ja zasa poznám ľudí, ktorí boli kvôli závislosti na tráve rok až dva na liečení. užívanie marihuany spôsobuje takisto shizofréniu. A to je blbosť, že nespoznáme človeka, ktorý si dal trávu. Ten bezprízorný pohľad si všimne snáď aj slepý človek.
Ja som aj za zákaz pitia alkoholu, pretože alkohol je ešte horšia droga ako marihuana, pretože po alkohole bývajú ľudia aj agresívni.
Ja osobne by som za partnera nechcela človeka, ktorý niekedy užil čo i len marihuanu, o takého by som už nezakopla (mala som tú česť - bohužiaľ). a takisto o alkoholika.

0vecka

niektore veci su tu na plac ... poznam velmi vela ludi co si davaju raz dvakrat za tyzden travu a ich ani nerozlisis od normalnych ludi ... a tiez poznam ludi co ficali kazdy den tri krat boli vymleti po roku dvoch prestali a su uplne normalni... nepoznam nikoho kto si kvoli tomu pohnojil zivot mozno ludi ktory nesli na vysku proste sa im nexcelo (ludia co hulia su riadne hnili a nic sa im vecsinou nechce)

a dost sa mi nepaci ze tu pisu ludia ktori vravia ze aky je ten stav zli a ze sa nevedeli hybat atd evidentne to trosku prehnali... ked niekto vypije liter vodky tak nikomu nepride divne ze hodi tycku a nikoho by nenapadlo obvinovat alkohol navyse to nieje ziadny argument pre alebo proti proste to moze ludi len vydesit no a taq :)

RNG

plades, statistika dlhodobych pouzivatelov marihuany hovori ine. Aj vyskum dokazal ze dlhodobe fajcenie marihuany nici mozgove bunky.
Ale co s vami, drogarmi, vy mate svoju pravdu a nedate sa presvecit. Nepomaha ani, ze vlada sa vas snazi ochranit zakazmi, radsej prekrocite aj zakon a poskodite si postupne mozgove tkaniva.
Zialbohu, mladi si malokedy uvedomuju, ze zivot je len jeden a treba si ho chranit. Namyslaju si, ze su "nesmrtelni" a robia hluposti, az si ten zivot kompletne znicia.
Nuz co.....