tráva...

Príspevok v téme: tráva...
srnka252

Ahojte, chcela by som sa opýtať a dozvedieť nejaké to info o húlení trávy. Som si istá že vela ludí s tým má skúsenosti, dobré či zlé, len chcem vedieť aké to má príznaky, ako to pôsobí a či sa dá na druhom človeku spozorovať že je zhúlený a ak hej tak ako.... A ovplyvňuje to nejako zdravie? škodí to?, lebo som počula že niektoré ani nie sú škodlivé... ďakujem

RNG

fajcenie, tj vdychovanie dymu roznych tlejucich materialov je vseobecne skodlive a malo by sa pochovat do minulosti.
Aktivne latky z marihuany sa daju vytazit a podavat civilizovanejsie, bez dechtov a CO, ktore su skodlive telu.

Stainless

jajka001_ voda je len filter na tuhe necistoty, ale mensie castice to nezachycuje. Alebo si myslis, ze ked hulis cigu, tak tahas aj popol??? a predstav si, ze predsa je ten dym skodlivy, i ked prejde cez filter. Hulenie cez vodu je zdravsie mozno tak z pohladu hulenia travy bez filtra, voci bordelu, ktory ide zo spalin v podobe dymu, nie.

jajka001_

ja by som jeden protiargument mala, u urciteho percenta ludi s predispoziciami to sposobuje schizofreniu a paranoje

0vecka

2 srnka ak to xces skusit tak podla mna neexistuje silny argument ktory by bol proti :) svoje nastrahy ma aj alkohol a ludia ho piju denne takze ziadny problem :)