Pletova voda clean and clear?

matulik01

Ahojte alebo dobry den ja by som sa chcela popitat na pupaky... Mm ich strasne vela a neviem ako sa ich mam zbavit :( viete mi niekto poradit???? dakujem

kačiatko_7

Súhlasím so všetkými, najlepšia značka na zmiešanú a mastnú pleť je podľa mňa Garnier Pure... samozrejme môžu byť aj lepšie, hlavne tie z lekárne no Garnier Pure mám odskúšaný na vlastnej koži... z tejto rady je dobrý peeling 3v1 a krém na tvár... pleť. vodu nepoužívam, lebo obsahuje alkohol a veľmi vysušuje... dôležité je nepoužívať ten peeling veľmi často, tak 1-2 krát do týždňa, lebo keď ho používaš častejšie, tak sa môžu objaviť šupinky... na bežné čistenie je podľa mňa ešte dobrý osviežujúci čistiaci gél od nivei a krém na tvár od Johnoson´s - 24hour moisture, ten je dobré kombinovať s pleť. krémom od garnier tak, že garnier si dáš na t-zónu a ten od Johnoson´s na suchšie partie líc... no najdôležitejšie zo všetkého je pleť čistiť pravidelne a nezanedbávať to... mnohí sa sťažujú, že im prípravok nepomáha a čakajú zázraky od prvého použitia a keď ten zázrak nepríde tak ho hneď odsudzujú

luckaaaaaaaa

clean je to najhorsie!! extremne vysusuje a vobec nepomaha... fakt dobre su garnier pure. alebo pure active. tie geely.

petka333

najskor si treba zistit typ pleti a potom od rovnakej značky kupit čistiaci gel, čistiacu vodu a krem a pouzivat minimalne mesiac, tolko by mas vydrzat aj obsah tych pripravkov

levicaaaaa

TrdielkO: skús AB young alebo od Garnier, hydratačné na mastnú pleť...

všetci robia stále tú istú chybu a to, že mastnú pleť vysušujú, ale mastná pleť potrebuje rovnako hydratáciu ako každá iná... pretože ak ju len vysušuješ, o to viac sa ti tvorí maz, pretože pleť si ho prirodzene potrebuje dopĺňať, keď ju toľko zaťažuješ a vysušuješ...

takže, HYDRATOVAŤ, HYDRATOVAŤ a ešte raz HYDRATOVAŤ ! ! !

Trdielk0

ale to su vacsinou na suchu plet kremy nie? ja mam dost mastnu plet.. preto som chcel aj nieco na vysusenie.. a nemozes mi poradit konkretne nejaky krem? zopar som ich nasiel take za 5 eur ale to boli vsetko na suchu plet.. jeden sa mi pozdaval ale ten stoji 20 eur to je dost.. tento -odkaz odstránený-

ele

My mame tu modru na citlivu plet doma, ja ju pouzivam len obcas, inak pouzivam od Calenduly, no manzel si tu od C&C nevie vynachvalit a stale si ju kupuje :). Ma velmi mastnu plet.