Priatel mi lezie na nervy

Príspevok v téme: Priatel mi lezie na nervy
janushka

Co mam robit ked mi priatel niekedy fakt neskutocne lezie na nervy?stava sa to hlavne vtedy, ked spolu nie sme.ked sme spolu, je to vacsinou v pohode.obcas rozmyslam nad rozchodom, ale nie je to velmi casto.niekedy mam pocit ze ho milujem, inokedy by som chcela spravit nieco velmi zle aby som nanho zabudla.ma niekto rovnaky problem ako ja?

lienocka2

Tak ja tiež, keď nemám náladu, ma naserie každá kravina. Ale tiež mi stačí takých 10 min. predýchania mojej nervóznej nálady na balkóne a je všetko OK, našťastie sa to nestáva moc často :-) Ale podľa mňa, ak ti lezie na nervy, tak, že rozmýšľaš o tom, že by sa mohlo stať niečo, aby ste sa rozišli, tak vám to už dlho nevydrží. Ak proste rozmýšľaš o rozchode, tak skôr či neskôr príde. Ja keď ma niečím nahnevá, tak tiež si poviem, že by som ho najradšej nakopala, ale pri tom viem, že ho ľúbim. Veď aj s rodinou sa hádame a máme ich radi. Keď hovoríš, že keď nie ste spolu, tak ti lezie na nervy, to znamená, že ti vôbec nechýba. Takže ak sa rozídete, asi veľmi rýchlo na neho zabudneš. Keď si s ním neni, tak by ti mal aspoň trošku chýbať..

alenka_maxova

tak tomuto "syndromu", co tu opisujete vobec nechapem. Aj mne sa obcas stava, ze ma vie priatel vytocit a uz uz by som mu najradsej povedala, ze mi lezie na city. Ale v tej istej chvili si uvedomim, co ma vlastne stve a ci to stoji za to, kazit si kvoli debilinam vztah. Lebo su to najma debiliny a zvycajne (priznajme si to dievcatka) mame "samonasieraci" efekt. A vsetko co chalan urobi nas vytaca. Ale verte, ze to funguje aj naopak. Vela raz lezieme my na nervy chalanom.
Preto skuste vedome pri akomkolvek podozreni, ze zas budete vynervovane, skusit premyslat, ci to ozaj ma vahu sa kvoli tomu nervovat. Predychajte to a poproste priatela, ze ste nervozne a potrebujete 10 minut na ukludnenie...U nas to funguje

veves

podobne. s nim je vsetko v poriadku, ziadne pochybnosti. chvilu sama a rozculuje ma uz len myslienka ze si dovoli zavolat a otravovat. obtazuje ma. hnusi sa mi. dolieza...ale vonku je zase vsetko super.

nikusiatko

ja mam tiez rovnaky problem ako ta prva. ked som snim je vsetko v poriadku. ako nahle s nim niesom jeden den s nim nemozem volat. Vsetko co povie mi je neprijemnee. ale ked sme spolu sme stastnyy vtedy viem ze ho neskutocne milujem .

lola03

mne priatel leze na nervy, hlavne ked som s nim teda...a ked som neni s nim sme tam ma chyty take niecco ze mam chut spravit nieco alebo si prajem aby sa nieco stalo (podvod, alebo proste nejaka chvila kedy sa mi uplne zhnusi, zacnem ho nenavidiet) aby bol tomu uz konecne koniec...ale inokedy ho zase velmi lubim... a reci ze nie som pripravena na vztah si nechajte pre seba, sme spolu uz velmi dlho nonstop kazdy den

jad

janushka velmi dobre to poznam.. mne priatel tiez zacal strasne liezt na nervy, boli sme spolu relativne malo, a ked sme sa uz stretli liezol mi krkom postupne mi prestal chybat..zacali mi vadit aj malickosti..neviem ako sa to stalo...a potom som bola aj ja protivna.a neviem co s tym absolutne.neviem sa prinutit spravat sa normalne..