! čas !

Príspevok v téme: ! čas !
bibba

Stava sa mi casto, ze ked sa pozriem na (digitalne) hodiny cas je vzdy taky zaujimavy, napr: 14:41, 01:11, 18:18 a vseliake rozne kombinacie... niekto hovori, ze si vtedy treba nieco zelat, ini hovoria, ze to znamena ze na teba niekto mysli... zaujimalo by ma, ci sa hovori otom este nieco ine? aj teraz pred chvilou som sa pozrela a bolo 03:03 :)

bingham

hehe...toto ako keby som pocul sam seba...ze " je na to cely februar "...teda nechem ta porovnavat..., ale ja velmi lubim odkladat veci na poslednu chvilu...a potom ten stres...mmmmm to milujem ;)

bingham

ale daa sa vymysliet vela veci :P....ja planujem ze o par rokov...ma budu s vrelou narucou vitat havajske plaze... :DDD...pri najhorsom budem musiet niekam zdrhnuut no neee :DDD

bibba

a urcite som zlenivela, to nevravim... ale takto sa tiez nebuduje ziadna super buducnost, makat, makat, makat a prd z toho. u nas toho veru vela nevymyslis. skoda ze to je tak.

bingham

inak urcite mas pravdu...dobre si to napisala...len zalezi na tom aku pracu robis..su ludia co pracuju...ako si pisala 12 hodim...a nic z toho...ja by som takto robit nemohol...a tiez neznesiem...aby mi niekto rozkazoval...na to som ja :DDD

a pochodit svet...to je to najlepsie co mozes urobit...uvdis vela veci..a spoznas mnoho ludi...to ti nikto nikdy nezoberie :))