Ako sa odnaučiť fajčiť

Tomas12345

Urcite by som si neodvykal od fajcenie narazovo ze zrazu si nic nedas lebo z toho dotycny moze mat fakt dost velke abstinencne priznaky ale skor by som vynechaval postupne. Ak fajcim trebars 5 cigariet denne tak nabuduci tyzden si dam len 4 a dalsi 3 a takto az na uplne vysadenie.

poglit

Fajčil som odjakživa a už som neveril ďalším pokusom prestať fajčiť. Ak by nebolo lekárov, ktorí mi pohrozili problémami, ktoré mi hrozia, ani by som sa nepokúsil s tým skoncovať. Zo začiatku som vyskúšal nikotínové náplaste, no po čase je to veľmi nákladné. Proste, toľko peňazí som utrácať nemohol. Allena Carra som prečítal asi 100-krát. Ale takto míňať som tiež nemohol Nicoin bolo jediné, čo mi pomohlo - -odkaz odstránený-

xfirestarter

Veľa ľuďom pomohli elektronické cigarety. Má to samé výhody. Je to zdravšie, oveľa lacnejšie, človek čo to fajčí nesmrdí od dymu a môže sa to fajčiť prakticky kdekoľvek. Postupne sa dá znižovať koncentrácia nikotínu v náplni. Mesačné náklady pri fajčení elektronickej cigarety a e-liquid budú 5x nižšie, ako pri bežnej cigarete. Do ceny nezasahuje štát čiže je stála a nemení sa ako pri klasických cigaretách. Skúsenosti zákazníkov hovoria ako prestali postupne fajčiť, pomocou postupného znižovania dávok nikotínu. Zakúpiť sa dajú napr tu einhalatory.sk

jumbák

Prestaň a hotovo! Fajčiari by sa mali lepšie, keby si uvedomovali skutočné problémy, ako len prestať fajčiť.

goliath

Ja mám dobrú skúsenosť ako sa odnaučiť fajčiť s elektronickou cigaretou a postupným znižovaním dávok nikotínových náplní. Z klasických cigariet som prešiel na elektronickú a po roku som prestal aj stou a podaroval som ju kamarátovi. Napísal som o tom článok blog.horehron.sk

jojkaaaaa

jednoducho s tým sekni!...a nieje to vôbec ťažké!!.cigaretu mať nemusíš!...mojej kamošky mama prestala fajći´t po 20 rokoch a to zo dňa na deň!..jednoducho si povedala, že si už nedá a nedala si!...aj môj frajer!fajčil 2 roky a sekol s tým zo dňa na deň!....možno sa ti to z´da ťažké, ale bude sa ti do zdať ťahžšie, keď si budeš stále vravieť, že ty to nedokážeš....držím palce

whee

nuž čo Well, vidíš, aj žuvačky majú riziká :D:D

btw, najdôležitejšia vec je NAOZAJ chcieť, ale naozaj a nie ísť s tým pocitom, že Veď si aj tak ešte zapálim atď, proste treba mať úplne to také vnútorné presvedčenie, inak to nepôjde..tak sa nesnaž sám seba oklamať, ak náhodou :)) tak držím palce, nech sa podarí, choď na to postupne, ako vravíš, najprv na tú 20tku a tak ďalej... a uvidíš na konci ten dobrý pocit z víťazstva nad sebou samým :D:D