Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kurz líčenia a vizáže

Korzie

Skús tento - makeupinstitute.cz je to síce v Prahe, ale stojí ti to určite zato. Neviem o nikom inom u nás v československu, kto by učil toľko techník a štýlov skutočnými odborníkmi v tejto oblasti

Nikol666

Make up institute v Prahe môžem doporučiť z vlastnej skúsenosti. Naučila som sa milión vecí a získala certifikát absolventa inštitútu. Učila som sa ťahy od skutočných borcov vo svojom obore a starostlivosť inšttútu o naše vzdelanie v tejto sfére bola príkladná. Po ukončení poskytujú zdarma ešte určité obdobie praxe aby sme si zdokonalili techniku a v prípade potreby dokážu pomôcť s prvou prácou v obore. Bola to asi najlepšia skúsenosť dopoiaľ akú som zažila - robila som si kurz profesionálnej vizáže a stál za to

Sabinka 852

Kurzy líčenia robí aj youtuberka Patty image. Tuším v Bratislave alebo v Košiciach. Treba sa u nej informovať. Vážne krásne líči a žienky čo boli u nej na kurze si to veľmi chvália. Ak by si hľadala kvalitné štetce na začiatok odporúčam notino.sk ( starý parfums.sk), mám pre teba aj zľavu na nákup :) www.zlavove-kody.sk

haute

ahojte baby,robime akreditovane kurzy visaze a nechtoveho designu,sme ms v liceni aj nechtovom designe,otvarame show room v auparku novej dekorativnej kozmetiky,kde tvarou bude super modelka a budeme robit akcie s vizazistom svetoveho mena.ozvite sa mi na mail,mozme si dohodnut terminy,prideme aj za vami...tesime sa na vas...adka&barbie

katicaaarr

prosim Ta napis mi na mail, viem o niecom :) hladas kurz ktory konci certifikátom, alebo chces sa naucit profesionálne licit, aj s profesijnymi pripravkamy? pekny vecer!
herics.kati@gmail.com