recicky alebo naozaj pravda ?????

Príspevok v téme: recicky alebo naozaj pravda ?????
rebeca caca

ahojte ... snazime sa o babatko a nevydrzala som to a povedala som svojej kamaratke ze konecne sa snazime o babo na ktore tak velmi dlho cakam ... a ona hned toto mi nehovor nikomu to nehovor az ked budes zacinat 4 mesiac to niekomu povec inak prides o babo....zevraj dovtedy su kriticke dni a nemam to nikomu povedat ...samortejme okrem tatinka :) baby ...je to pravda? ci len babske recicky?

pauli 73

baby tu majú pravdu:) ja som bola tehotná 3 týždne a ked som to zistila od šťastia som to vyzvonila všetkým :)snažili sme sa skoro 2 roky :)

Ivka 1

Neboj sa , su to len take babske povery. Ved ak pred pocatim babatka uzivas vit.B12 a kyselinu listovu - vit.B6, samozrejme aj dalsie vitaminy, nenasytetene mastne kyseliny ,skratka urobis dopredu vsetko potrebne, nemusis sa obavat ze o babatko prides a kludne to mozes povedat aj skor. Je to vsak sladke tajomstvo, ktore si radi nechavame pre seba a svojich blizkych.Tak si ho vychutnaj :) Drzom palce !!!

rebeca caca

dakujem babenky :) ... dufam ze to vide :) sice nejao tento mesiac je mi blbo stale ma boli kazdy den brucho a este som aj prechladla ..asi z toho tento mesiac nic nebude.Zakon schvalnosti je tusim aj to ked ked sme sa konecne rozhodli tak som bud chora .. bola ma ladviny ..kks vsedko sa teraz nejako na mna lepi :( no co uz

levicaaaaa

prvý trimester je kritický z toho dôvodu, že riziko spontánneho potratu je vyššie ako v ostatných dvoch trimestroch, ale to čo ti povedala tvoja kamoška, je samozrejme iba babská povera. kľudne to môžeš povedať blízkej rodinke, aj kamarátkam, šak jasné, že si to na čelo nebudeš lepiť, že si tehotná, ale nevidím dôvod prečo by si to blízkym ľuďom nemohla povedať.

veľa šťastia... :))

datelinka

:-)) ach ach
samozrejme prve tri mesiace su najkritickejsie a riziko potratu je vyssie ako v druhom trimestri a neskor.
ale to, ze by si mala prist o dietatko KVOLI tomu, ze si to niekomu povedala, to je velka hlupost. to nema logiku. ak dojde k potratu, je to preto, ze sa plod nevyvija spravne a nie preto, ze to niekto vie alebo nie.