1obet prasacej chíprky na SR

petrucho

vitti, ja ti svoju dam, ak mi ju daju:D aspon ze to nie je povinne ockovanie ako v USA, pekne ich tam cipuju ako ovecky:)

vitti

len nebudte tak kludny lebo nema stat este vakcinu ale ked bude mat costoho ked len milion bude a co ostatny 4million ludi mozu zomriet?

aluska

mmmm ja chodim na vysoku skolu, kde je v jednej budove este aj viac fakult, cize takych 20 000 ludi..myslis si ze niekto tu skolu zatvori????asi tazko
nepanikar, nemas preco..uz tisickrat sa opakujem..vies kolko ludi rocne zomrie na obycajnu chripku?nevies, keby vies tak mas iny nazor...keby si vedela to cislo asi prestanes vychadzat z domu
a na ukraine je z 900000 len necelych 100 potvrdenych pripadov prasacej chripky

nazor

diana211 ma pravdu v tom, ze nie je dokazane, ze chripka je naozaj z prasiat. a mozno ma aj pravdu s tymi vakcinami. tak ci onak zbytocne sa stresovat.

mmmmm

určite mam strach moje 2 dcery niesu moc odolne ani ja brali sme vsetky ribomunil cestuju do skoly musia do skoly a ja trpnem kedy dostanu tu prasaciu chripku opatrenia budu ked uz budeme nakazeny vieme ako sa rychlo siry aj obyc.chripka a tato je horsia len nas klamu aby nebola panika maly by uz teraz zatvorit skoly predislo by sa sireniu

alzbee

Netreba pozerat nejaku debilnu Jojku, ci Markizu, ale treba si pozriet TA3, kde o tom seriozne informuju a nepotrebuju strasit ludi..