Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

informácie o chrípke

andrejko56

Ja si osobne myslim ze prevencia je najlepsia - aj ked som neni moc za ockovanie proti chripke ale tak vitaminy a podobne veci samozrejme hygiena...

RNG

bingham, chripok neodbuda napriek vsetkym liekom,(to iste plati na rakoviny , infarkty a porazky)chripky sa "liecia" tyzden ako predtym klasickou lekarskou metodou(lezat, potit sa a brat NSAID chemikalie), a zopar lekarov ma ine metody na to, ucinnejsie a prave tych sa tu snazim reprezentovat.
Tj lekarov skoro vzdy, nie seba, tych lekarov, ktorych klasicka medicina potlaca a ich metody dosial neuznala, hoci su casto ovela lepsie, nez ponuka ten "pokrokovy medicky priemysel" s hromadou draheho vyskumu a novsich patentovanych chemikalii a drog, kde nestaci uz ani jedna stranka na uvedenie roznych moznych skodlivych postrannych ucinkov.

Prosim, prestan standartne opakovat, ze mam nieco proti lekarom,
TO NIE JE VOBEC PRAVDA!!!

Moje vyhrady su voci systemu zalozenemu na peniazoch a tlaceniu monopolu v medicine, nie proti jednotlivym lekarom.

bingham

Rng...ja nechapem co ty mas stale proti tej medicine....:)))

Prave ty by si mal vediet..., ze tieto nadnarodne spolocnosti...vytvaraju nove a nove...ucinne lieky :)))

Raz to mozno pochopis :)

RNG

nuz ja nie som basnik, daleko od toho, a chcel som len naznacit, ze v medicine sa casto zastrie prava pricina umrti symptomatickou, bezprostrednou pricinou.

aluska

rng a co tym chcel basni povedat?

proste chripka zabija uz mnoho rokov len sa o tom stale nehovori v telke...ale to vam je jedno..ked sa to zacne medializovat, idete sa vsetci pokakat od strachu...

RNG

samotna chripka malokedy je uvedena ako pricina smrti, obvykle je to zlyhanie roznych organov, ktore su vysilene utokom chripky.

vitti

Vírus ohrozuje najmä dlhodobo chorých
Ľuboslava Štofková, Pravda | 10. novembra 2009 6:57
Bratislavčanka s vírusom prasacej chrípky zomrela na zlyhanie srdca. Chrípka môže viesť k smrti najmä u chronicky chorých pacientov. Samotný vírus zabíjal na Slovensku naposledy pred šiestimi rokmi.
Ukrajina chorľavie ako väčšina Európy
Ženu v Bratislave nezabila prasacia chrípka
Slováci kupujú vakcínu na novú chrípku v MaďarskuVírus ohrozuje najmä dlhodobo chorých
Ľuboslava Štofková, Pravda | 10. novembra 2009 6:57
Bratislavčanka s vírusom prasacej chrípky zomrela na zlyhanie srdca. Chrípka môže viesť k smrti najmä u chronicky chorých pacientov. Samotný vírus zabíjal na Slovensku naposledy pred šiestimi rokmi.
Ukrajina chorľavie ako väčšina Európy
Ženu v Bratislave nezabila prasacia chrípka
Slováci kupujú vakcínu na novú chrípku v Maďarsku