Paci sa vam meno Rebecca?

Príspevok v téme: Paci sa vam meno Rebecca?
kukuskaaaaa

no mne velmi ale mojej polovicke nie :( ze on si to meno spaja s nejakou bosorkou ...a ze tak hovorievali aj doma niekomu kto neposluchal a tak ... ved ako to aj u mna sem tam poviem macicke ze ty si ale rebeka ..... ale ked mne sa to mienko tak paci ze by som ho dala aj babatku co cakam :):) myslite ze to je pekne meno? nevysmievali by sa jej podla vas v skole alebo tak? bo niektore mena su fakt take ,,ani do zahrady,, hi .. myslite ze aj Rebeca je divne meno?

natalle

Nie. Príde mi také tvrdé pre dievča. A ešte je tam to "C"... No tak zas musíme brať zahraničné mená. Veď ako inak ?!

titi...

no mne veľmi,a predsa nemám Rebeku.Nebola som si istá,či manželovi sa to páči alebo nie,ked som mu pripomenula to meno,tak sa len usmieval,oveľa neskôr sa mi priznal,že sa mu páčia tie mená,čo majú naše lásky,ale mohla by byť aj Rebeka.

hacienda

Mne sa REBECA nepaci, ale je to moj nazor. Kazdemu sa paci ine meno. Pokial sa to paci tebe tak v pohode, ale ak sa to nepaci manzelovi skuste najst nejaky kompromis v podobe ineho mena :) Nech ste spokojni obaja :)

Becky

Ja sa volám Rebeka :) .. Volajú ma Becky :D ..
Niekedy sa mi vysmievajú, ale to ich snáď časom prejde :/ .. ešte chodím na základku, takže sa toho dúfam zbavím :) ..
Výhoda tohoto mena je v tom, že sa škaredo povedať nedá .. :D .. Preto ho aj milujem!
Je jemne zahraničné a nie často používané :)

atm

Rebeca s 'c' je na slovensku urcite trochu divne meno:). asi ako Zuzana v usa:). a nezabudni jej na matrike este odstrihnut "-ova", dat rovno 2x 'c' a najlepsie aj vsetky hlasky prepisat foneticky do anglictiny :) Teda Rebeka Mrkvičková --> Rebecca Mrkvichka. S tym uz by sa aspon teoreticky dalo ist aj do vyssej spolocnosti a trochu si zasnobovat, no nie?;)