Paci sa vam meno Rebecca?

Príspevok v téme: Paci sa vam meno Rebecca?
kukuskaaaaa

no mne velmi ale mojej polovicke nie :( ze on si to meno spaja s nejakou bosorkou ...a ze tak hovorievali aj doma niekomu kto neposluchal a tak ... ved ako to aj u mna sem tam poviem macicke ze ty si ale rebeka ..... ale ked mne sa to mienko tak paci ze by som ho dala aj babatku co cakam :):) myslite ze to je pekne meno? nevysmievali by sa jej podla vas v skole alebo tak? bo niektore mena su fakt take ,,ani do zahrady,, hi .. myslite ze aj Rebeca je divne meno?

kikirikiiiii

Rebeka je krásne meno....Osobne poznám jednu Rebeccu s ryšavými vlasami, myslím že to meno vyžaruje energiu ;)

datelinka

podla wikipedie je vyznam mena nasledovny:
"Rebeka je biblické ženské křestní jméno hebrejského původu. Vzniklo z hebrejského slova riwgáh a jeho význam je nejasný. Někdy se vykládá jako „spojení“, „dobře živená, tlustá“, nebo také jako „okouzlující, jalovice“."
ten prvy vyznam je velmi pekny - spojenie, moze to byt chapane tak, ze dietatko vas ma v rodine spojit, zviazat dohromady :-) tie dalsie vyznamy uz nie su take pozitivne :-))
kazdopadne, rebeka sa pouziva ako synonymum pre uvravenu, ohovaracsku zenu :-)

kačena

Mne sa to meno veľmi páči,ale je to židovské meno a v niektorých častiach sveta je preto nebezpečím.Ale je krásne.

aradnna

juj,ved to je pekné meno:)
také trošku nezvyčajné,ale rozhodne zaujímavé...mne sa páči:)
moja dcéra sa volá Amadea,tiež sa to bárskomu nepáči,ale ide o tvoje bábatko,nenechaj sa ovplyvniť

bgwbr

rebeca... alebo rebeka, kraaaaaaasne meno posla mna:) si hned predstravim nejake ukecane divecatko so strbavym usmevom a strapatymi vlaskami:) ja by som to nemo brala hned:)

alzbee

Matus je pekne pre chlapca:)) ja deti este nemam a dlho ani nechcem, cize nad vyberom mena sa nejak hlbsie nezamyslam :-P