nevera?

Príspevok v téme: nevera?
kamila27

neviem ani ako mam zacat ci to cchcem alebo co sa o nou deje ale poslednu ´dobu ma napada myslienka najst si milenca teda jeden by tu aj bol ale ide o to ze z manzelom sme sak macka a pes miluje ma ale akonahle daky problem urazi sa nema vobec zaujem akykolvek problem riesit furt reaguje jak male decko furt by chcel len sex...citim sa z oho vsetkeho taka prazdna mam pocit ze som uplne ochladla neviem je chyba vlucne vo mne nemam pravo aby sa mi muz venoval tak ako ma na chvilku pokoja v muzskom objati on je aj taky ze cez noc dobre rano sa staci neusmiat a je zas zle neodsudzujte ma za moje myslienky ani sa teraz na mne nevyburte ze aka som skazena alebo co ja len citim obrovsku samotu manzel este k tomu pracuje prec aj 2 mesiace pritom som mlada holka co sa so mnou deje

janka24

Ja to beriem tak, že chlapi a ženy inak zmýšlaju.
Moj je pokojný typ. Pride domov urobi si niečo ine než som varila. Som mu to povedala, ale neriešim to viackrát. Varim pre seba a deti-tak si stále vravím.
Zje zje nezje nezje-aj deti raz zjedia raz nie, čo sa navari.
Niekedy som sa možno pozastavovala nad konfliktami,ale prešlo ma to. Kým som nemala vážny vztah, bola som samostatný človek a on tiež. je dobre sa dohodnut ,vyriešit porlbem. Mi vačšinou si povieme, čo nám vadi-vačšinou ja-od neho sa to dozviem ,až ked je zlé.-)ale pride dalši den a riešime ine vec-deti, prácu ,nejake vybavovačky .. a naštastie sa nedokažeme dlhšie hnevat pre niečo, iba v ten moment.
Trucovitost by velmi nemala patrit do vztahu dospelých ludí...

pauli 73

a milenec sa nehladá ako kameň na ceste, ľahko sa môže stať, že si nájdeš niekoho kto ti z tejto situácie vôbec nepomôže ale len ju dokonale skomplikuje lebo mať milenca to nie je len o vášnivom náručí ale neustále klamstvo voči manželovi a hlavne mať dobrú pamať kedy a čo si zaklamala.
mám známu,ktorá sa tak zamotávala do svojich klamstiev, že sa potom znížila k tomu, že do nich ako alibi zaťahovala všetkých okolo seba bez ich vedomia a mne osobne sa stalo, že mi prišla sms od jej manžela plná urážok, že kazím jeho ženušku...nuž aj také veci sa môžu prihodiť:(

mirka 23

Vecernica, nadavať nie je pekne. Aj ed viem, že vo vytočenosti ti to ujde. Ja riešim konflikty najnovšie v pokoji, snažim sa nevytočiť, nekričať. Ja na toho svojho už viem ako. OBlbe je, že on je samovytačaci typ a ešte k tomu lampasak, proste strašna povaha, ked sa naštve. A viem, že vedy mu mam dať pokoj, lebo ked budem naňho kričať, tak to bude len horšie. A po chvili sa ten moj upokoji a pride ku mne a milačik toto a hento.... a vtedy mu poviem, čo sa mi nepači.
Ale to, že ten tvoj nekomunikuje aj niekolko dni je prišerne. To ti nezavidim, ja by som sa zblaznila.

vecernica

este k teme mojej podobnej ,napr varim mu dve hodiny on potom povie ze nebude jest,je podrazdeny , nic nevravi,ja uplne unavena si zamumlem debil naco varim aby som to vyhdila do WC ,,a uz mam konflikt na tyzden. lebo som povedala debil...a ak by som nenadavala,tak vytvara otrasnu atmosferu. je ticho odpoveda ano nie..ale ma zamienku ze som nadavala,,ale ja uz mam nervy v kely....aspon tam sa ventilujem s toho dusna.Nie sme zobraty ,,tak zvazujem rochod,,

vecernica

absolutne mas doma to iste co ja.ten moj je momentalne zas urazeny oduty uz druhy den.ja som okolo neho behala ze aby sme sa uzmierili ,tri dni sa neuvidime ,ale on nic.
Uplne moje myslienky moja nasratost, to iste.a v tej nasratosti ani ja nedodrzujem gramatiku a bodky:}}
to sa neda,,tiez neviem co dalej ,milenca momentalne ani nechem ,lebo som tak znechutena,sklamana...my vobec nekomunikujeme ,len o peknych vieciach a tak ,,a o zlom ne..to sa hned nahneva,,alebo ja som ta na vine,,ked mu poviem nejaku nadavku.Ale ked ma vytaca tak nemam uz nervy.Nadavas mu niekedy ked ta vytaca?..potom sa nebavi so mnou aj tyzden to je des....

mirka 23

Je blbe že byvate so svokrou. Ale aj keby sa neviem čo dialo, nemôžeš mu nič povedať na jeho mamičku, aj ked je neviem aka protivna, lebo on sa jej vždy zastane a ona jeho. Si predstav, že by on nadaval na tvoju mamu, (aj ked teda nie je taka trafena ako tvoja svokra :) ) peroste kusnisi do jazyka, ak ti niečo vadi, tak si to vydiskutuj s ňou.
Nezavidim ti tvoju situaciu, aj ked v niektorých popisoch som našla svojho manžela :) Tiež ma nepušťa s kamoškou na kavu, ale to sme si vydiskutovali a už je trocha pohoda. Ale ked chce isť on von s kamaratom, tak to je samozrejme, že ide :) tak vtedy mu pripomeniem, že nabuduce idem ja. A pravdu povediac, my si to vieme zariadiť tak, že na tu kavu pojdeme, tak aby sa to nedozvedel, aj ked je to hnusne.
Nezavidim ti tvoju situaciu, ale neboj, nie je ten tvoj najhorši, ale žiť s takym chlapom nie je sranda, je blbe, že ty nemôžeš byť šťastna. Ja ti prajem vela sil.

wowo1

poznam taky vztah, urazeny ,bez komunikacie, problemy riesi sexom v noci, neporozprava sa...
Kto vie preco on je s tebou,koli pohodliu domova sexu?
Vypada na to ze je egoista..Mozno milenec by to na kratku dobu vyriesil, ale o milenocvi sa po case sa aj tak nejako dozvie,nevera sa vzdy skor ci neskor prevali a tento typ muzov sa urazi a rozvedie.
Preco si s nim milujes ho? Koli detom?
PODLA MNA POMALY ALE ISTE SA PRIPRAVUJ NA ROZVOD. aj tebe pomoze,,,bez objatia a nehy sa neda zit...

kamila27

niektory ma tu asi zrejme vie celkom dobre pochopili,alebo nie vsetko precitali.pisala som len ze ma to napada ze na to myslim,nie hned to aj tak urobit.myslela som,ze mi tu niekto rozumne poradi,pripadne povzbudi,ze ani vy to nemate vzdy doma take ruzove,ze chlapi su uz jednoducho taky.zrejme som urobila chybu ked som si chcela s niekym o mojom probleme popisat a poradit,lebo nikkto nevie ake to je len ja a moj muz.nikto z vas do toho tak nevidi a vela krat sa stava,ze sa to tu nakoniec obrati proti mne