nevera?

Príspevok v téme: nevera?
kamila27

neviem ani ako mam zacat ci to cchcem alebo co sa o nou deje ale poslednu ´dobu ma napada myslienka najst si milenca teda jeden by tu aj bol ale ide o to ze z manzelom sme sak macka a pes miluje ma ale akonahle daky problem urazi sa nema vobec zaujem akykolvek problem riesit furt reaguje jak male decko furt by chcel len sex...citim sa z oho vsetkeho taka prazdna mam pocit ze som uplne ochladla neviem je chyba vlucne vo mne nemam pravo aby sa mi muz venoval tak ako ma na chvilku pokoja v muzskom objati on je aj taky ze cez noc dobre rano sa staci neusmiat a je zas zle neodsudzujte ma za moje myslienky ani sa teraz na mne nevyburte ze aka som skazena alebo co ja len citim obrovsku samotu manzel este k tomu pracuje prec aj 2 mesiace pritom som mlada holka co sa so mnou deje

jajka001_

v prvom rade si vyrieste svokru nech sa vam nemiesa do vztahu. manzel je tvoj manzel, je zenaty, ty si jeho manzelka.

kamila27

presne tak presne to mi chyba.necakla som ze budem na vsetko sama,ze budem furt sama.k tomu vsetkemu nemam v nom oporu istotu nemyslela som milenca cisto na sex ale poznam jedneho muza ktory ma ma dar boli sme spolu aj predtym a bolo mi pri nou velmi prekne len je o dost starsi tak preto neni sme spolu.teraz ma neodsudzujte prosim len je to muz co mi dal do zivota pokoj,vzdy mi po pravde vsetko povedal,poradil.pravdu povediac neviem si predstavit s niekym sex okrem muza,ale myslim na to.a keby ste vedeli jak ma dnes vytocil a ta moj svokra joj aj vy mate take bestie.ta jej synacik je ku mne jak idiot ona samozrejme o tom hlavno probleme nevie co je sex a mysli si ze som na vine ja.az dnes mi napisal,ze mu vravela ze nam dava este rok.dom pi..sorry za vyraz ale ona co jej muz cely zivit pil potom sa pocikaval kade take ...bitky a pitky denno dene ide v mojom manzelstve zavery robit. no co by ste robili???a co vam este napisem ona normalne ako vidi ze sme stastny zury a ziarli no co mam robit???

janka24

ja to nemyslim zle na teba..ved bože aj ja by som svojho kedykolvek zakopala:-)ale dalši milenec sa rovna dalši chlap.-)a milenec znamena sex:-)...a ty tu na to dsot nadavaš...určite ti chyba objatie,laska...to chapem...

kamila27

az som sa usmiala ano citila a este ake uz len pri predstave na neho.a usmiala som sa preto teda mala by som skor zaplakat lebo sme svoji len rok

tortila1

Reči o tom, že rodina musí byť pohromade a že dieťa potrebuje obidvoch rodičov,nech sa deje čokolvek sú nanajvýš zastaralé. Ked sa jeden z partnerov snaží a druhý to má na háku,tak sa dá asi ťažko niečo zachrániť.
Kamila prajem ti veľa síl a energie, sprav to,čo povazuješ za najlepšie a buď šťastná,tak ako si to zaslúžiš!!!

smutka

kamila27,
a doteraz si citila to steklenie? ked si si ho brala, par rokov po svadbe to fungovalo? vtedy si mala pocit, ze si ta vazi? alebo vzdy bol taky? co sa zmenilo?

kamila27

vies janka ja tu nechcem nikoho zhadzovat.to naozaj nie.mozno mi neuveris ale ja sa nemam s kym o tom poradit .az dnes mame ta len pozerala samozrejme tiez nie vsetko. tomu co mam ja doma nazyvas nedorozumenim?nakoniec som na vine ja ako zena lebo ho nechapem neóbletujem neroztiahnem nohy x-krat do dna.to by problemom nnebolo keby z eviem ze si ma vazi ze pri nom pocotim to steklenie.kazdy mi moze verit ze mam zaujem o stastne manzelstvo ale ako pri takom muzovi.to sa mam cely zivot pretvarovat

janka24

Jeden kamarát mi raz povedal, že muži nie su ako ženy ,že neohovarajus voje ženy pred inymi-teda si myslim, že ženy skor ako muži ohovoria svojho muža,ale ja chapem kamila že si nahnevana, ved to su tie mužske a ženske rozdiely povah a nedorozumenia,ale ja by som určite takto nezhodila svojho muža a otca mojich deti,takto na pc...ja skor sa porozpravam bud s nim o všetkom,alebo skamaratkou si poradime aj pozlostime sa nad chlapmi,ale...neviem,či tu niečo poriešiš....to skor s nim aj čo sa tyka toho sexu aj inych problemov..