nepravidelna menstruacia

kiki190

Dobrý deň v máji som užila tabletku po vtedy mi menštruácia meškala ale teraz mám taký problém že ju dostávam každý druhý týžden už asi mesiac vkuse ku gynekológovi ísť velmi nechcem kedže antiku brať nechcem chcem sa opýtať či nemáte nejaká podobnú skúsenosť a niejaký recept alebo liek na upravenie cyklu po tabletke. Ďakujem

aluska

ono to je totiz tak ze samotna antikoncepcia neni na upravu cyklu..pretoze ti neodstrani tento problem ked ju vysadis...na upravenie cyklu su uplne ine hormony

jajkafr

peterajunka
keď ti mešká menštruácia tak dlho navštív gynekologičku pichne ti injekciu na vyvolanie...
ja som bola asi pred rokom u gynekologičky s tým, že mi mešká menštruácia, že mám nepravidelný cyklus a nepredpísala mi HAK :) vyšetrila ma vzala mi krv na hormóny a odoslala ma k endokrinologičke, pretože mi zistila hormonálnu poruchu. Mala som zníženú činnosť štítnej žľazy + zvýšený nejaký hormón teraz na kontrole po pol roku som mala aj zvýšený prolaktín, ale keďže mám menštruáciu každý mesiac aj keď nie presne s lekárkou som sa dohodla, že lieky brať nebudem jedine ak by sa mi to zhoršilo do takej miery, že by som mala menštruáciu veľmi často, ale takmer vôbec :)

lejla92

ahojte, aj ja by som vam niečo odporučila, su to kvapky s názvom Gynex, nedám na ne dopustiť, nemala som prirodzene menštruáciu asi 2 roky, furt som chodila na ,,vyvolávačky\\\" a nakoniec mi chcel dr. predpísať antikoncepciu, vtedy som si povedala dosť! Čo by bolo potom, keď by som ich vysadila? Bola by som zase na začiatku, v začarovanom kruhu. Na nete som si našla práve tento gynex, plus som si večer uvarila popradský ženský čaj(samotný mi nezabral) a čuduj sa svetu, na 7.deň sa objavila menštruácia! Je vynikajúci aj na úpravu cyklu, berie sa 21dni a potom 7 prestávka a sú to len výťažky z rôznych byliniek...tak veľa šťastia! :D

marusko000

mirka 23 a mas to odskusane???

baby ako sa uziva Agnucaston?..Berie sa denne az po menstruaciu alebo stale aj pocas menstruacie?..nejako som to zabudla :D...a na letaciku je pisane ze sa berie denne

mirka 23

Neviem prečo beriete chemiu na upravenie cyklu. Na tieto veci je vyborny Wild Yam, a aj Pupalka, Damiana, Dong Quai.

jankana

Ja som tiez brala Agnucaston na upravenie cyklu, ale ten mi absolutne nepomohol. Zabral mi az Duphaston, na tie lieky nedam dopustit. Dostavam to presne na den.

Stefka1992

vies co mosno ti predpise aj nejaky liek na upravenie cyklu...Ja som brala na to Agnucaston..ale to sa berie pri prilis silnej menstruacii, bolestivej menstruacii, chybajucej menstruacii, nepravidelnej menstruacii,a dalsich problemov s menzesom..to uz ti mi neúporadime mala by si ist ku gynekologovi...