Panna+panic:)

Príspevok v téme: Panna+panic:)
zvedaveziena

Ahojte, chcela by som sa spýtať, aký máte názor na sex panna+panic?:)Lubime sa, takze aj ked napisete negativne veci, neovplyvni ma to..A boli pri tom aj muža niečo?Ked je to prvykrat? A ešte musi mať žena vlhke ruky, či nie, ked to robí mužovi? Nebude to chlapa bolieť, ked je to len "nasucho"?

alllaaaaa

ja som bola panna aj moj priatel bol panic a tak ti poviem nemate sa coho bat prvy krat to nemusi byt ono ale potom druhy a vsetky ostatne budu skvele ....a ohladom toho zeci chclapa nieco boli to skor teba lebo ju budes mat uzku..ale vsetko pride a bude dobre,mna to velmi nebolelo...bolo to v norme...a este ohladom toho ze na sucho tak najlepsie je mu to slinami navlhcit ale tak este nieste tak dlho spolu takze staci na sucho a nemalo by ho to boliet alebo byt az nejako velmi neprijemne uvidis zalezi to od neho a ako mu bude...tak vela stastia nicoho sa nebojte a experimentujte ja s priatelom uz experimentujem nieco vyse roka a je to uzasne:-)

malaalam.

no ja som bola tiez v takejto kombinacii a este stale sme spolu, okolo 4rokov:) hlavne sa neponahlajte, najprv petting a ked sa uz budete uplne poznat a nebudete sa hanbit, tak mozete skusit aj sex. Hlavne nezabudni ochranu, aby si tu na druhy den nemusela pisat "pomoc, mozem byt tehotna" :) a vlhke ruky? nema ho co skriet, ale kombinuj to s pusou...

alzbee

Deee ma pravdu, u mnohych to nakoniec tak skonci, ze su zvedavi, ake je to s niekym inym...ale zite pre pritomnost a nemyslite do buducnosti, ze raz sa to moze (ale aj nemusi:)) skoncit..drzim palce, nech je vase prve mlovanie pekne. A urcite bude, ked je z lasky :)) a na (moznych) mensich trapasoch sa neskor spolu zasmejete:) a hlavne zodpovedne! ziadne take, ze naostro!

Deee

moja naj kamoska do toho sla v kombinacii panna + panic a vsetko bolo fajn, postupne sa naucili a boli spokojni...dnes vsak uz spolu nie su, uzavreli to po 3 rokoch, pretoze kazdy chcel skusit ako je to s niekym inym :-(

Eskymacek

ja k tomu pridavam vacsinou aj usta, ked pouzivam ruky... :) takze aj toto je jeden so sposobov, ako zabezpecit vlhkost... urcite im to je prijemnejsie ako keby to malo byt nasucho... predsalen ich to musi "drat" tak, ako je to u nas, ked nam to robia na sucho :)

a ta kombinacia - ja som tak zacinala tiez, myslim si, ze na tom nie je nic cudne.. :) praveze to je vyhodne, budete sa vsetko ucit postupne...

zvedaveziena

bingham:no myslím vlhké ruky..lebo kym nevylučuje kvapocky lasky, tak vies ako lubrikant či niečo netreba použiť..:)

bingham

nooo jezko teda neni dobry...:DDD

vlhke ruky nemusis mat...to som moc nepochopil ;)

a bolet by ho hadam nic nemalo... :P

zvedaveziena

Ďakujem, ale aj iné otázky som položila;)A myslíte, že by mužovi vadilo, keby nebola žena uplne hladko oholena?Pretože každý deň nemôžem, kvoli podráždenej pokožke a taký ježko neni príjemný na dotyk, môj názor:(