Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prírodny liečitel v Komarne

ErikaJ

Dobry den, nasa skusenost s p. Pravdom je zial negativna. Dcerke zistili z krvnych testov celiakiu. Lekari nam odporucali gastrofibroskopiu v celkovej anesteze, coho sme sa bali, tak sme hladali ine riesenia v podobe prir. liecitelov. Absolvovali sme prve sedenie, po ktorom nam p. Pravda povedal, ze este jedno sedenie a dcerka bude zdrava. Za kazde sedenie sme zaplatili u pana Pravdu 50€. Gastroenterologicke vysetrenie nam v ziadnom pripade neodporucal. Pre istotu sme absolvovali este dalsie dve sedenia. Dcerke sa mily pan doktor velmi pacil a rada k nemu chodievala. Kedze nejavila ziadne priznaky celiakie a hovorila, ze ju brusko nebolieva mala som z pana Pravdu velmi dobry pocit. Ziadne priznaky celiakie nemala ani predtym, len jej vysli pozitivne krvne testy.
Kedze som chcela mat potvrdenie aj od lekarov, ze je vyliecena nakoniec sme gastrofibroskopicke vysetrenie absolvovali. Na nase prekvapenie dcerke zistili dost silnu celiakiu stupen 3B.Je mi luto, ze nam nepomohol, mozno niekomu ano... Je to len nasa skusenost.

kvakavka

mam osobne skusenosti s Ing, Jurajom Boczom z Komarna. Nebudem tu viest dlhosiale ody na neho,len v skratke. Som mamina Robka,ktoreho pribeh bol 12.9.2012 odvysielany v Modrom z neba. Moj syn ma maligny melanom koze. Napriek tvrdeniam lekarov a prognozam pozrite si mojho syna na youtube kde tento pribeh najdete.Staci zadat Ego v Modrom z neba. Aj dnes spokojne vezme do ruk 50kg vrece a ide...Jasne ze sme neni za vodou,ale vdaka panu Boczovi sme presli chemoterapiou napr. bez vypadnutia jedineho vlasu,bez toho aby mu bolo zle...aktualne fotky najdete na mojom fb maja kvakavka. Jasne,ze sa bojim,ale citim ze sme v spravnych rukach...asi tolko k vysledkom Ing. Juraja Bocza

kraaska

no a este v buducnosti mozem mat problemy so slerozou multiplex no dufam ze nie,mam si zmenit zivotny styl a tak sa trosku posnazim...

kraaska

ahojky,tak bola som,nastastie nic vazne,len zaludok,chrbat a najma psychiku mam v keli :((( malo vitaminov a tak,hormonalna porucha...zacala som chodit na liecenie s reiki a kupila som si aj vitaminy,tak dufam ze pomoze...ALE TEN STROJ ,TO JE VOLACO NEUVERITELNE,

kraaska

jasne ozvem sa..ja zas chcem preto lebo mi vzdy volaco je a vysledky u lekarov mam dobre,ale vzdy sa citim dajak zle,tak uz dufam len v toto,aj aj v tom ze budu dobre vysledky:)

dobra vila

kraaska, no super, a este aj rychlo ta vybavili :-P. Tak drzim palceky, nech ti to vyhodi co naj ok vysledky. Urcite to nebude na skodu, ked ta pojdes, stoji to za to, podla mna.
Ja som zatial nesla, lebo som hypochonder uz aj bez toho :D. Mozno v buducnosti, popripade napis, ako si s nim bola spokojna aj ty, pls :)

kraaska

Dobra vila uz som tam volala,v pondelok mam ist,no som zvedava,jasne ze mu nic nepoviek nech povie on :)) a dakujem :)