Prírodny liečitel v Komarne

mariaXB

Ahoj!
nemam s nim skusenosti, ale ked si uz z KN a chces skusit nejaku alternativnu liecbu, tak utekaj na akupunkturu k Mudr.Janovi Herdicsovi. Mohla by som tu o jeho liecbe napisat dlhy clanok so stastnym koncom. Som sice typ, u ktoreho sa prejavuje placebo, ale poslala som tam ludi, ktori su obrovski skeptici spadla nam pusa, proste to funguje.

jancecka

viem že to sem nepatrí, ale možno budete vedieť viac. Ja sa potrebujem porozprávať o liečiteľovi z Nitry, pán Ján Pravda.
ďakujem za odpovede, aj na e-mail ak je možné. Nechcela som otravovať.

Pekný deň

dobra vila

Moji rodicia u neho boli na vysetreni, ale nejako blizsie ti to specifikovat neviem. Akoze ako co dokaze? Skor konkretne ten pristroj by ti mal ukazat tvoje "slabiny". Proste organy, ktore ti nefunguju tak ako maju, naco si nachylna, s cim mas zdravotne problemy, resp.s cim mozes mat v buducnosti problemy.
Ked vsak k nemu ides na vysetrenie, on sa ta moze dopredu popytat ako sa citis atd (takze mu isto nevrav, ak mas nejake problemy, ake su to!). Ved nech ti to ukaze pristroj, no nie?! Chces predsa aj sama vediet, ci to funguje tak ako ma :). A nie dopredu vsetko vyrozpravat :).
U neho si potom nasledne mozes kupit lieky a doplnky, ktore ti odporuci on podla toho, co ti vyjde, s cim mas problem.
S casovkou neviem ako to je. Ved to sa spytaj predsa jeho, skoc tam osobne, alebo tam zavolaj. Na to vysetrenie som chcela ist aj ja, len som to potom odvolala, a ak sa spravne pamatam, mne dal casovku mesiac po zavolani. Ale to je velmi individualne, niekedy tam toho maju po usi, niekedy menej.