Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

takze predsa som ho chvalila zbytocne? :D ale lost, toto mi robis? :D
nevyhadzuj to, zoskrab tu plnku dolu a natri to na tie klasicke bebe, nie tie tvoje fajnove rakuske :D

ojka

((((-: lost :D oneee, ale tak už si to zo slovenských niekedy skúšal, či?
no radšej by som mala vzduchoprázdno teraz v nej... lebo mi ide fakt prasknúť :D baby mi dali v noci zabrať....
nooo, musím sa nejak prevetrať, prebrať k životu, nech sa môžem ďalej učiť a mučiť (:

lost

neviem co sa stane :) zabit by ma to nemalo (taky luck mat nebudem) ale tak nemal by som to :) alergia/intolerancia, asi len nejake docastne problemy, whoknows..

ach hlava ... tak v jednom ti zavidim, aspon ta ma co boliet :D ja mam taku vyhodu, ze vzduchoprazdno neboli :) tak get well soon :)

ojka

lost, tak tak , pekne ešte dočkaj....ešte to nevyhadzuj....
hmmmm, a čo sa ti stane z tých slovenských bebečiek? lebo ty by si také predsa nemal, nie?
oooooooooo, taaaaaaaaaaaaakto moc ma bolí hlava.... "super pocit"...

lost

no pockam do vecera, max do zajtra rana :)
mozno to bude dobre a ked nie, tak si dam proste klasicke psenicne bebe :P (len som zvedavy, ci na nich bde tento recept fungovat, ak ano chyba je v rakustkych bebe, su proste z inej muky ktora sa "nenapije") abstinentska muka :D

no minule som robil ze 100 masla 400 mlieka .. original pomer je 150 a 300 ... lenze to 100/400 bolo prilis tekute, i ked celkom fajn ale nie take originalne, prilis pudingove :) a teraz so mdal 125/350 a nevyslo to, mozno som mal dat 100/350 .. lenze to je tiez dost mimo od 150/300 .. anyway... ryzove chlebicky to istia :D heh.. neyslim ze existuje clovek v sirokom okoli kto ich za zivot zjedol viac ako ja :P