Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

ojkaaa, ja sa lostovi nemozem ospravedlnit, lebo nie je majster sefkuchar :D nevie ako sa vola vec na vyskrabovanie...lost- je to toto:P jazyk :D bee beee

lost

dik ojka ;)

inko, no vidis, ja si takto predstavujem navod na recept :) nie len nejaky text :) i ked video je lepsie a niekto uz aj video robi na nete :)

[zruseny1]

ojka, nedviham mu telefony... on najprv nechcel aby som sla prec, potom bol v pohode, potom som mu navrhla, ze to budem pre neho robit, lebo mi ho bolo luto, ale jedine pod podmienkou, ze nebudem chodit do kancle za nim (proste som uz viac nezniesla pohlad na neho, brrr) on zacal zo seba robit hrdinu, ze si najde dvoch novych ludi, neprijal co som mu navrhovala, mohol to mat o polovicu lacnejsie...ale tak, nech sa stara...a teraz ma zas otravuje, ale ja uz nemam na neho nervy, mal moznost

[zruseny1]

Vsimnime si krem na lavej strane fotografie, to je cukor+maslo + puding rozmixovany, mame k dispozicii noz na natieranie
:D:D:D:D:D lost, toto je konecna :D

[zruseny1]

tam nebolo co zachranovat ojka :) som automaticky myslela, ze sa jedna o Bratislavu..ale to bola aj tak iba mala zakazka, nic extra, takze sme o nic neprisli..prusery prisli neskor ohladne inych veci :DDDD

ojka

martin, tak potom dobrá voľba (: ja som tiež taká, že maloktorá pizza mi vyhovuje, ja si tam vždy hodím k tomu ešte nejakú prílohu (-:O

ojka

inko, tak to dobrá zákazka :D KE-BA nuž, trošku od ruky mestá ((: a nedalo sa to telefónom ešte nejak zachrániť , tá zákazka...
nie, nie, odpočívať sa bude až v štvrtok večer, nech už ten deň dopadne hocijak (: