Prečo ešte nespíte?

ojka.

inko, rob to ako ja (: v rámci môjho psychického zdravia som prestala pozerávať TV už dávno,... niekedy som pozerávala aspoň TV noviny, teraz už takmer vobec nič, možno raz za pol roka, keď som doma, tak len nejaký film...
lebo, keď sa to tak vezme, moc dobrých správ sa z tých TV nedozvieš, tam niekto niekoho zabil, okradol, podpálil, oklamal, podviedol, vyhrážal, ublížil, podplatil, atď.... nerobilo mi to dobre...

tpch

Inkognito, o tom, ze Penta ma v tomto state vsetko kupene, si sa dozvedela az z Gorily a este si vahala tomu uverit? To je diagnoza-naivita opletena neprimeranym optimizmom a komplikovana tazkou slepotou :-D
Vsetci zdravotnici to vedeli.

[zruseny1]

nemala som to robit :(
po roku pozerat televizne noviny...co sa to deje :( co sa to dejee
otrasne otrasne otrasne
internetove vojny, protesty...kokos, chyta ma panika...a gorila je na 100% uz potvrdena, ja som sa stale nazdavala, ze to hadam nebude pravda :D no a teraz nemam koho volit :D

[zruseny1]

tiez som metodiku v DP este neriesila :) v BP som pisala akym systemom spracovavam pracu, ze kvoli prehladnosti pouzivam grafy, tabulky bla bla :D ja uz neviem co som tam popisala, a nechce sa mi to teraz ale hladat :D

ojka.

metodiku a ciele ešte nemám sformulované (-:O to napíšem uplne nakoniec :D
Ale tak tam treba také žvástičky, že aké metodiky si pri písaní práce využívala, resp. budeš využívať : analýza, syntéza, porovnávanie, dedukcia, topologizácia, zhromažďovanie informácii, ktoré si používala a taaaaak .... Však jako na balakárke predsa, niečo také ((:

ojka.

inko, to však to hej, ale to už dokopy aj s cielmi a metodikou, poďakovaním, abstraktom, obsahom,použitou literatúrou a ostatnými žvástičkami,... ak máš 90 strán čistého textu, tak je to podľa mňa dosť ((: