Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

naopak, mne sa to slovne spojenie az privelmi paci :D
no ojka, ano treba ich drezurovat, ale u mna by si tiez moc nepochodila :D kedze u nas boli skoro tie vsetky vlasy odo mna :D spolubyvajucim im az tak nepadali :D
adios:)

ojka

inko :D čo sa ti prosím ťa na tom slovnom lesnom spojení nepáči ? :D
nooo, ja som povedala babam, nech si to po sebe každá upratuje, i ked nie každý deň sa to stretne s uspechom.... grrr... to je tak, ked my také snaživé tety upratovačky nemáme.... ale vlastne, ani by som nechcela, je to taká naša súkromná izba a nik tu nelezie okrem kontrol a basta ((:

[zruseny1]

my sme sa s babami tiez vzdy hadali, kto bude tie vlasy zo sprchoveho kuta vyberat :DDD
tak sme sa zhodli, ze upratovacka to isto rada spravi a nebudeme jej predsa brat robotu:D nam sa to hnusilo :D

ojka

dooobre, nikdy farbiť nebudem a zatiaľ ani neplánujem ((: jaaaaa som len rada, že mi moc nepadajú... teda keď to porovnám so spolubývajucimi, lebo im viem fakt niekedy nafrflať, že nech si po sebe do "popadané háro" spracu.... //-:

ojka

inko, no, ďakujem :D ale tak to je krutá realita, nech tam fakt nestraším ako nejaké lesné strašidlo strapaté :D pozornosť má pútať nevesta a nie ja, ako nejaké výstavné lesné individuum :D

[zruseny1]

ja som dlho hennovala, a dvakrat som mala chemicku na hlave..uz som to stihla olutovat, konce sa mi rozstiepili a aj vypadavat zacali
obcas sa zlaknem ake chumace zanechavam po umyti
takze moja rada, nikdy si ich ani nefarbi :))))

ojka

lost, nechaj si narásť dlhé vlasy a uvidíš (((: ale tak no ja neviem, mne sa nezdajú ťažké (-:O
oneee, inko, a ty tošíš, natačkuješ a tak? (: viem, že farbíš samizda.... (; ja som faarbu na hlave nikdy nemala....