Prečo ešte nespíte?

*inko

to su fajn piesne, horsie by bolo keby si pocuvala japonsky metal, ako tu uz ktosi nedavno spominal :D
a ja som prave zavrela word aj so vsetkymi tymi blabolmi, musim sa ist vyvetrat
nemyslime uz na tu skolu, my s nou aj tak zatocime, vsak ojka :)

ojka.

och, áno, malo rozmnožených písomiek :D to sa aj dnes stalo.... tetuľa asi nepočítala s tým, že nás tam príde tak veľa a nekukla to v AIS-e....

ojka.

inko, ja ked som smutná, alebo naštvaná, alebo mám takúto divnú náladičku, tak ja si len také tie svoje "light-ikové" pesničky púšťam (;
www.youtube.com
ale toto je super pesnička ešte ((:
ehm, hej, vyzerá to na prvý pohľad strašidelne...
ale to si môžem púšťať na izbe, len keď tu nie sú baby, lebo oni by sa z takej hudby zcvokli (-:O
hej, som divná, viem, a baví ma to :D
www.youtube.com
(dobre pripúšťam, tej druhej pesničky by sa už niekto mohol báť... (: )

*inko

ajaj... chudaci moji
ja som mala pocas celych 5 rokov iba dve take trhnute prof.
jedna raz doniesla malo rozmnozenych pisomiek, mali to byt lahulinke testy (este v prvom rocniku)
samozrejme ze nam co sme sedeli hore sa neuslo, miesto toho aby to isla prekopirovat zavelila: vy ostatni si piste otazky a zacala nam diktovat 10 velkych otvorenych otazok :DDDD a casu sme mali rovnako ako ti, co iba kruzkovali

jej a to si si este celkom taku kludnu pesnicku pustila, ja by som vypeckovala v takom hneve nieco od rammsteinu :D

ojka.

inko, ona je mrcha... a znova mi vyšiel test od nej a nie od tej druhej vyučujúcej.... mňa by vobec neprekvapilo, keby to znova viac ako polovica neurobila....
pri nej aj keby sa človek postavil na hlavu, tak by to nezabralo...
dnes prišla, že kvoli externistom si napíšu aj dialkači teoriu písomne (lebo externisti nemajú ústnu teoriu ale písomnú), chápeš? nikomu nič nepovie a 5 minut pred skúškou ti povie, no však niečo napíšete, nie? jaaaaa tu ženu nikdy nepochopím....

*inko

ojkaa :( zase vam dala tazke testy? :(
jezis, ale snad vam to uz da!!!! ach jaj, nebud smutna

uu, 80 ludi je strasne vela, toto sa nerobi

ojka.

ojka nie je lost, ojka je smutnáááá..... och, dnes nás na tom opravaku spolu s externistami bolo vyše 80.... do hrachu.... do hráááášku....
do štvrtku zasa čakať na to, aby mi povedala, že som to nespravila a ani na ustnu nešla... to budú zasa krásne dni, fakt.....grrrr. br.....
inko, však ty musíš mať tú diplomovku už celú naklepkanú, podchvíľkou do nej čosi šprtneš (:

*inko

tu je ale ticho..nikto tu nie je?
ja ze si dam od diplomovky na par minut pauzu na zdravi a pozdravim ojku a ako pozeram, ojka je lost
mne sa nic nechceeeeeee, mila moja diplomovka, preco sa nenapises sama, chro chro