Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

www.varenie.sk
lost, no v hre ma stastie, aspon v niecom
a chcel by si ju aj s dietatom na krku? myslim ze nie:D
a nikdy by som ju nepredala, ona je taky moj blazon...ma vyse 30 a poblaznena je ako pubertiacka :D

ojka, ale coby to nevyslo, vyjde to:) ty uz predtym si vravela ze tuto skusku nedas, vidis to, a to bola chyba! :) takze pozitivne mysli

ojka.

inko, ja rada cestujem (: i ked som zvyknutá, že takmer nikdy nie je bezproblémové ako by som si želala,... ale cestovanie mi problém nerobí (: a hlavne cez deň, rada kukám vždy von oknom....
jo, raketa, to si správne pomenovala, no nič, nariekať budem zasa až v pondelok, ak to nevyjde....
lost, inko, hoďte aj sem, čo ste si to výgúglili, možno to nakoniec i ja poznám (:

lost

Inkognito

hmm, vyhrava stale,, hm nepredas namiesto bazenu radsej sestru? :D

to jej potom inak ide stastena :) zober ju do vegasu, mozno vyhran jekay jackpot :))))

tusim sa to vola este metrovy kolac, ci take nieco? :)

jaj mozno mi to vyjde do tretice :D

[zruseny1]

lost vygooglila som si ten zakusok, boze mohlo mi skor bliknut, ved to je teeeeeeeen superny jednoduchy zakusok, mnaaaaam :D len my ho inak volame. akurat prehovaram maminu, aby sme ho spravili, jejda, uplne som sa zmagorila ked som zbadala tie obrazky

ojka, ja viem, ja sa tiez rada vraciam domov...sem tam :D len to cestovanie ma maximalne ubija
wow, mate poriadnu raketu :( mal by jej niekto klepnut po prstoch... ze platenie dalsieho semestra, ved tolko prachov co iba na knihy davame.... dokonca tento rok som si musela kupit jednu za 26 eur a to iba na jeden predmet, ostatne radsej ani neratam

ojka.

inko, ten predmet zastrešuje dotyčná "pani", a cvika vyučuje ešte jedna... a vždy zostavujú písomky pol na pol, čiže fakt by som musela dostať písomku od tej druhej asi, ak by som chcela prejsť ....
čo viem, pominulé ročníky odmietala dávať nejaký dodatočný opravný opravného skôr ako tesne pred štátnicami v auguste.... takže je to na figu.... minulý rok to spravila dokonca tak, že ho dala až po štátniciach , takže si si musela zaplatiť ďalší semester, lebo si bola nezoštatnicovaná..... joj, je to zleeeeeeeeee, brekeke....
no je to síce naotočku tá cesta domov, že dnes príjdem večer, a v nedeľu zasa nazad, ale to by som tu bola už asi mesiac, a už by som sa asi zcvokla, to vieš, domov je domov, človeku to zachýba (:

[zruseny1]

lost tak potom by si mal predtym keksy troosilinku namocit, len zase...hmm..to bude moc rozmocene..ale makkucke :D pripadne ten krem urob taky viac vlacnejsi a nie moc tuhy, aby sa z neho tie keksy "napili"

[zruseny1]

a myslis ze ta profesorka bude znovu zostavovat pisomky? mozno jej kolegyna dohovori
a to fakt keby si nespravila musis statnicovat v auguste? ved mozno v aprili by dali este nejaky opravak, fakt sa mi nechce verit, ze by vas teraz v najnejhodnejsom case chceli tolko trapit
ach jaaaaj
no ten bazen nemam sajnu s akou sutazou vyhrala, lebo ona vyhrava stale :D staaaaaaale
a tiez som vravela ze ten bazen je nam zbytocny, neuspesne :D
tak nech ti rychlo ubehne cesta domov, hmm.nechcelo by sa mi tak na otocku, musis ist?

lost

inko, no "prezriet" to musi preto, aby tie bee zmakli, tj. aby boli ako premocene piskoty ... inac sa to neda krajat a ani jest :)
ja mam ale recept s povodnymi BEBE keksmi, nie tieto rakuske knusperkekse haluze.. cize mozu mat inu tvrdost atd...
asi musim zmenit pomer niecoho, co by to pomohlo premocit, alebo psravit lacny trik - namocim keksy do mlieka na 2 minuty tesne pred tym ako natriem krem :D
to je asi jednoduchsie, aok zabit komara atomovou bombou...

mala si to uz niekedy, ci este nie? :)