Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

martinmlm

Keď sa ti to nepodarí tak mňa neobviňuj, lebo ja som ti maslo neradil. To bol niekto iný. Ak sa to podarí tak potom sa k tomu priznám:-)
Lost, počúvaj, keď mám na notbuku predinštalovaný antivírus norton a doraz mi skončí bezplatne obdobie a chcú na rok 40€. Nechať si to alebo mi poradíš bezplatné?

ojka.

inko, nie, cudzie čísla zo zásady nevolám späť, keby chceli, tak predsa zavolajú nazad...
a čože si vedľa v téme otázničkovala, hm? (:
ja už som totálne vyčerpaná, ja chcem mať už konečne po tej skúške, to je jak nočná mora.... brrrr....
lost, keď sa bebečkar podarí, tak pekne odfot a podeľ sa aj s nami o tú radosť (:

lost

no uvidime rano :)

pouzil som nejake maslo ako martin odporucal..

neni dovod preco by sa to nemalo podarit :)

a ak ano :D

vyhodim to :D

cize uvidime rano.. len neviem KTORE rano :)

inac myslite ze moze mat 1,3 rocny pes zubny kaz?
prave Bastien spal ako vzdy.. a zrazu zacal divne pistat z nicoho nic.. ako keby mal nieco v ustach.. vizualne tam nic nie je .. no divne..

*inko

juj lost, takmer som sa pri slove "v p...." zlakla :D
takze vravis, ze tento rok ide karta :D a to sa rok este pomaly ani nezacal :D ale dobre je, ze to beries s usmevom :)))
ked dokuchtis tak sa pridi pochvalit
dufam ze nadeje ktore sme do teba s ojkou vkladali nevysli navnivoc a zakusok sa podaril :))

lost

ojka.

nienie, to by mi povinnosti neodstartovalo, len by ma to zobudilo :D tie povinnosti pockaju, ale cim dlhsie cakaju, tym bolestivejsie to bude :) ach jo, zivot je .... zabavny :D

inko, hehe, cert sa o nieco pokusa, ale ja ho mam tak hlboko v p...ekle ze az :) (cestou pre bebe mi nejaka fabia strelila kamen do celneho skla, a samozrejme, cert to chcel, aby mi tam spravilo ryhu a rovno dve :D tento rok "ide karta" teda ... )
ale nakupil som 3 druhy masla, a tak si moze cert trhnut :D mam na viac pokusov, ako ma on predstavivost, ako mi to pokazit, grrrr. ha..

*inko

ojka vobec nie som, neviem odkial to zobrali..som priemer ako kazdy:)
len ma udivuje, ako ma z casu na cas prekvapi zvlastny telefonat :D
a ty si nevolala naspat? hmm, ktovie o co sa mohlo jednat. no ved mozno sa ti este ozvu
aj ja drzim lostovi prsty:D bol by v tom cert, aby ti to znovu nevyslo :D ale certov sa vzdy a vsade dost najde :D

ojka.

lost, keby telefonat zobudil, tak by nasledovala hrrrrrba povinností? (:
ja len dúfam, že tento krat ti to bebečko už výjde, nech je to jediteľnô :D

lost

repete ??? :D

no hoci aj zajtra :D ak by sa dal zastavit cas :D realne najskor asi o tyzden, ale musi byt super pocasie, nech pustia tie lanovky az na uplny vrchol :) to musi byt fun :D

asi by som mal chodit na lyze castejsie, nech si nohy zvyknu :)

No teraz musim kupit nejake suroviny na bebe pokus cislo 2 :)

ojka, no riadil som sa rovnicou "ak nespadnes, nelyzoval si" :D haha, no ale niekedysom to proste prehnal s rychlostou a bolo bezpecnejsie sa hodit o zem :) no a ku koncu mi uz bolo uplne jedno ci padam alebo nie :) aj tak lyzujem ako "lama" :D chcelo by to lepsie lyziarky atd..

heh, a aky som ja stastny, ze ma rano ziadny telefonat nezobudil :D

ojka.

inko, no však po štaaaaaatniciach, však uvidíš (: že ty si jaká šikovná a ambiciozna ((-:
ja som dnes o osmej, mala taký telefonat, nejaká milá teta mi volala: "dobrý deň, dobre hovoríme s pani XY?"
"áno, hovoríte"
"my vám voláme ohľadom,... tu tu tu tu tu tut...."
hm, a nás prerušilo, tsssssssssssss
lost, len 4x si sa zrúbal? to to si šikovný, a ešte ked pomedzi stromčeky :D ale no, mi chceš povedať, že si si tam neoddychol? ty si jaké trdlo...

*inko

cauko lost,
hej povedala... je to firma, pre ktoru som kedysi davno robila, ale iba mesiac...vraj zacinaju s novym projektom, nechapem, ako si ma mohol niekto z tej firmy vobec pamatat..bola som tam kratko a odisla som odtial so slovami, ze to nie je pre mna a ze to robit nebudem :D

hmmm..nie, ziadna buduca praca snov, mne to teraz vobec nevyhovuje, lebo ...skola

a ty uz si doma? ja ze pises z chatky... tak som rada ze si cely, nepolamany a ze sa ti tam pacilo:) kedy si davas repete?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.