Prečo ešte nespíte?

*inko

ojka, ale ja stale vravim ze treba vydrzat, mozno motyka vystreli
ja som mala predtym to Riziko od rektora, a som sa to ucila poctivo z knihy, takze som to vedela, decka si presli povacsinou iba vycuc a odovzdali poloprazdne papiere, a poviem ti, ze vsetci z toho predmetu mame Cecka, bez rozdielu, tak neviem ci to aj vobec opravovali, alebo si len povedali ze sa zlutuju... a teda aj ti co uz boli prihlaseni na opravak tu skusku nakoniec spravili... trosku ma to aj mrzelo, keby som vedela, tak sa to tolko neucim
takze ponaucenie? :D nebooooooj urcite tam nejake bodiky nahrabkas, improvizacia sa casto ceni viac, nepredbiehaj a pockaj si na vysledky a teraz si oddychni,
ja idem pozerat horor

ojka.

inko, mne to prišlo tiež ľuto, lebo každý si len to svoje tam rýpal... grrr...
takže ty za A? oohohoooo , tak to gratulujeeeeeeeem, to je prada, a užívaj si prázdniny naporiadok, však to máš skoro 2 týždne....
hm, ja mám z toho veľmi zlý pocit.... na 99,99 % som to podľa mna nespravila....a výsledky s potencionálnou ústnou presunuli až na štvrtok... a ja som sa už tešila, že prídem domov skôr....
tetuľda tam totižto hodila samé zaujímavé veci, ktoré s nami neprebrala ani na prednáškach a v knihe také čosi ani nie je....
och, čistá improvizácia ))-: takže v pondelok bude asi opravák...

*inko

„Cez prestávku cválal na stoličke po triede.“
:D ta predstava, ihihi-hijoooooo
preco sme my boli taki poslusni, hm? :) tolko veci co sa da v triede vyviest

*inko

ojka, mne to prislo strasne luto... vies potom nabehne krdel vran a kazdy bude drzat stranku tomu "svojmu" bez toho, aby to vobec nejako objektivne posudil...

sukna nebolaa :D sacko a nohavice, predsa len je to starsi pan :) vidis to, mala som si dat suknu, to by ma mozno aj za viceguvernerku rovno vymenoval :D
pan guverner bol dnes nejak moc zvedavy :D
a tak co ti poviem :D podarilo sa, az moc dobre, zas som si vytiahla super otazku, proste mna tie Rizika asi nikdy neopustia... ved pred touto skuskou som mala cely predmet o rizikach :D a v bakalarke som mala o nich celu kapitolu, ja neviem, nejaka vyssia moc toto
a ty sa pochval, zvladla si to dnes?

ojka.

zdravíčko
nazdarek inko. noooo, aj tebe sa pri tom dvíhal tlak? aspon vidím, že nie som sama.... ľudia nech sa veru starajú najprv o seba....
och, no moja, a ako suknička, pán guvernér, skúška? už máš prázdniny? (:

*inko

zvysil sa mi tlak ojka, docitala som to, to vies, niekomu mozno vadi ked tu niekoho vidno castejsie, tiez si myslim ze je kazdeho vecou ako naklada so svojim casom, mna len stve ze ludia sudia bez dovodu, a uplne som sa smiala na vetach ze: jajka utoci, jajka sa stazuje :D kokos to kde nabrali, bosorky :D
ludia nemaju co riesit, tak riesia inych..tomu nepochopim, dokelu, co sa stara? no co sa stara? :D

ojka.

nie, nie, vlak nemeškal, lebo som bola zavretá na izbe :D lebo inak, keby som i ja dnes cestovala, tak to by bola katastrofa, to si zapamatajte (:

*inko

jaj, no akurat som si to chcela precitat... nepozdava sa mi to, co uz, niektori proste si musia podpichnut
vlak nemeskal ani minutku :) keby som sla neskor, isto by meskal