Prečo ešte nespíte?

ojka.

o hoďku idem o obchodu, nechce niekto niečo kúpiť? ale riadne si to premyslite :D lebo asi sa mi nechce byť zavretá v takomto krásnom počasí celý deň na intráku, dám si vychádzku :D

george303

Vegas ? :D
Chcel by som si tam raz zahrat ... ale ziadne male hry aspon tak aby som mal na stavky rozpocet 100 litrov :D
A dorana by som chlastal a hral ruletu :D

*inko

tak lost, ja keby som sa dostala do vegas asi by som stavila viac ako 100 dolarov, ja som taky hazarder, lebo vzdy za vsetkym vidim len vyhry a stastne nahody :DD
a s lyzovanim som na tom asi rovnako ako vy dvaja, iba raz som bola na lyzovacke, asi ako siedmacka na ZS, mala som brutalne lyze, novucicke, krasne, ale boli take neskutocne tazke ze som stale chcela spoluziackymi obycajne dreveny laty :D
a o nejakych oblucikoch nebolo ani chyru :D kopec som zliezla za 15 sekund a skoro som skoncila v drevenej bufetovej chatke, no hruza, nikdy viac :D

dobru noc vam :) ja uz idem oddychovat

lost

no sranda je to tam kde nie su ludia ani stromy :D clovek nema ziadny orientacny bod :D

(a potom zle zatodi do cierneho svahu holaaa)

inac, to by mohla byt sranda ist na uplne vysoke aply napr do 4000m a uplne zo sameho vrchu kde nic nie je ist kaskadersky :D

resp sialenou rychlostou svah nesvah :D

len ako sa tak vysoko dostat :D

ojka

lost, mne môj pud sebazáchovy nedovolí postaviť sa na lyže, nie to už spustiť sa na nich z kopca a rovno vytáčať zátačky :D