Prečo ešte nespíte?

lost

no nieee, ja som v realite "ticha voda" :D haha :P

podla toho, tak ako s niekym sa neda najst spolocna rec vobec.. cize nekompatibilnost ludi :D ale ako vazne , v mladosti som nikdy nic nenarozpraval.. proste raz sa mi stalo, ze som nieco chcel povedat, ale musel som najst svoj hlas, resp. naucil sa znovu rozpravat :D tak dlho som s nikym nekecal, jediny clovek s kym som za cely tyzden rozpraval, tak so slecnou na support linke, ... cize nechapem, ako to, ze teraz mam "tolko reci" :D asi dobieham deficit, resp splacam aj uroky? :D

neviem ale viac sa mi paci pocuvanie ako rozpravanie :)

lebo pocuvat je jednoduchsie ako citat texty :D

no a pisat je zas zabavnejsie ako citat :D i ked, vezmi si ze teraz ma teno prispevok 1000+ znakov, ale tak, informacnu hodnotu asi taku, ako pocasie cez zastrete rolety cez okno :D

neviem, inac kokos je usper vec, raz musim ochutnat realny kokos, ked sa stratim na nejakom opustenom ostrove :)

blondula

lost...si si isty,ze to boli vlocky ?? nepapal si nejaku "kokosku" a rozpraval pri tom ?? lebo ked aj rozpravas kolko aj pises,tak zbohom rodina :P

*inko

no co ti ja viem :D snad to ide...tak nech vam to frci ako ste si povedali :))
ale hrozne sa mi chce spat, uh
dobru chut k obedu a majte sa krasne :) pekny vikend zelam vsetkym

ojka.

inko, dnes som ešte ani riadne nezačala , do dvanástej sme si dali s babami "prestávku" medzi ničím a potom naplno frčíme :D
a čo ty? ide to? (:

*inko

urcite sa navali kopa snehu ked budem potrebovat ist do BA, a nepojdu ani vlaky ani autobusy, uz to vidim :)
je iba obed a ja som brutalne vycerpana, ach jaj, uz je toho kapanek vela
ojka ako sa ti dari dneska? :)