Prečo ešte nespíte?

*inko

vazne sme mali izbove upratovacky .povinne to bolo nariadene :D aj kontroly, vsecko muselo byt "koser" :D
ja som mala ten lepsi intrak, ten slovnaftsky :D:D
no vsak aj tie nase pofajcievali :D
dobre ojka, idem sa pokusit zaspat, tak dobru noc :)

ojka.

u nás to ističe (väčšinou nie len u nás na izbe, ale rovno na celom poschodí) vyhodia spolubývajúce, ked sa im podarí všetko čo je na elektriku naraz zapojiť do siete, to je katastrofa :D lampy, radia, NB, nabíjačky, žehličky na vlasy, fény, kanvice.... no koniec :D
inko, no ja musím nabrať hlas a sily už do pondelku, nech na tých skúškach pôsobím reprezentatívne :D
tak teda utekaj pod perinu, oddychuj a lieč sa ďalej (: .... ja neviem, kedy mám budíka, spolubývajúce majú skúšku hned ráno, takže či chcem, či nechcem, oni ma aj tak zobudia (:

ojka.

že jaký luxus, že upratovačka na izbe :DDDD
my tu máme tiež 2 tety, ktoré sa nazývajú upratovačkami, ale viac času strávia asi s fajčením ako s upratovaním a to majú na starosti akurat tak zotrieť dlážku na veľkej spoločnej chodbe.... ale to keby si videla :D to len takého esovitého hadíka spraví po dlážke aby sa nepovedalo a ide ďalej,.... ach, inko, upratovačka do izby :D no určite :D

*inko

my sme tiez skusali predlzovacky, ale nejak to vybuchovalo a vyhadzovalo istice:)
jujha, sme my ale zdochliny...ale uz by sa patrilo aby nam to konecne preslo nie? ved ja do utorku nestihnem nabrat hlas...to bude hanba na ustnej skuske juj
idem pomaly..zajtra si davam budicek na siedmu :)

*inko

no urcite :D nebudem nic piect, zajtra ma caka tazky den :D a ja vlastne ani neviem piect
no na nasom intraku sme mali zase uzasnu upratovacku :DD
o osmej rano (u nas zacinala, lebo som byvala na prvom) uz tukala na dvere...vzdy so sebou priniesla lahodny cigaretovy zavan
a raz som si ju tak viac vsimala, najprv krasne poutierala zachodovu dosku...a potom tou istou handrou nase stoliky...UHUHHHH :DD tak potom sme jej otvarali dvere iba raz za tyzden aby sa nepovedalo, a aj tak sme to po nej predrhli :D

ojka.

inko, my tu máme samizda 2 zástrčky a milion predlžovačiek a rozdvojek sme si doniesli :D keď treba - tak treba (-:O
hmmmm, ja sa tiež nemôžem smiať, a ani kýchať, lebo ma následne boli celá chrbtová existencia a aj napriek tomu, to robím mooooooc často :D

*inko

ale by si sa cudovala, mna momentalne smiech boli..pretoze dnes som mala zase raz jeden zachvat a pri kasli ako by sa mi natiahol nejaky sval tam naboku, moze to byt? teraz ma stale picha, napr. pri smiechu..pod rebrom..kurnik sopa, este co ma postihne, aka kuleha

a vies ze my sme zas nemali dost zastrciek na nocne lapmy? :D fakt, az teraz si spominam, jedna bola v izbe aj to nejaka vyhorena diera

ojka.

inko, ani mne z liekov nechutí, ale ked ich musím zobrať, tak sa musím niečoho aj najesť, och, aký paradox.....
nooooooo, ked tá dvojplatnička kedysi fungovala, tak tú si chalani vedeli "kradnúť" na izbu.... potom na to vedúca prišla, tak dala na ňu zámku a už sa nedá odniesť :D
inko, ak ti ostali slivky, tak upeč bublaninu slivkovúúúúú ((:

ojka.

na vrátnici nám dajú len 4O-tky žiarovky, tkaže ak nechceme oslepnúť, tak si musíme kupiť samé silnejšie a doniesť si ešte svoje nočné lampičky (((-:
až toto je doba kamenná :D
ale tak naaaaaaaaaahodou, sem tam nám aj teplá voda tečie :D
smej sa smej, smiech lieči :D

*inko

ach...ze vodovodny kohutik, a pokazenu dvojplatnicku:)))) :DDDDD to si tak zlato napisala
aspon sa tam teda nekradne :D:D neni co :D
aha, tak papaj, mne z liekov nechuti
ale aj tak som dost napchata...vsak treba tie pootvarane slivkove kompoty pojest :DD mamina frfle "len si to pootvarala, vodu vypila a co s tymi slivkami" :D chces nechces- musis