Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

ja mám rada ovocné šťavy, ale hm, jak som na tých liekoch, tak mi nič moc neberie... aspoň som si istá, že som cez sviatky nič nepribrala :D
nooo, tak to máš ešte týždeň na tú skúšku (: to si veru riadne oddychni a aspoň trochu sa zotav, potom ti aj to učenie rýchlejšie naskáče do hlavy (: len sa pekne lieč....
nooo, hej, vedúca súhlasila... ona nikdy nemala nejak s tým problém, že musím do školy, alebo že treba sa mi učiť a tak, zlaté to je žieňa (:
ja inak rada do práce idem, čas mi tam nejak rýchlo ujde, a ked viem, že je toho moc veľa, tak by mi bolo ľúto nechať všetkú tu robotu len na ňu (:

*inko

nemam este vysledky, budu tak do troch dni vraj
a dalsiu mam 17teho, to bude este vacsi brutus
ale potrebujem teraz aspon na den vypnut a doliecit sa
no vies co ja som si tiez myslela ze stavu zo sliviek do mna nik nedostane ale teraz ked citim ucinky ...uz jedna kompotova flasa stiahnuta :D musim sa krotit

jezis, ja ta obdivujem, ako stihas este aj pracu? ty musis byt velmi sikovna ojka
a veduca suhlasila? :)

ojka.

inko, hej, dnes som začala.... to vieš, ráno do práce, po tme z práce a večer učiť sa popri zdochlinkovom stave :D krása...
ale už som povedala vedúcej, že v štvrtok a piatok si beriem voľno, nech ma nehryzie svedomie....
a tebe tá skúška ako dopadla? máte už výsledky?
och, verím, že martinova medicínka zaberá, ale do mňa dnes už nikto nič nedostane,... nejak mi nič nešmakuje (:
a ty kedy ďalšia skuška?

*inko

ojka, ten martinov recept musis skusit. funguje
ja sa dnes po dvoch dnoch konecne vyspim dufam
a to ma mrzi ze si ohorela:( to pocas skuskoveho moc nepotesi
a uz sa ucis ojka na tie dva predmety?

ojka.

zdravíčko
jajka, ja pomaly začnem tomu veriť, že sme s inko dvojičky....
alebo ma inko virtuálne nakazila....
je mi špatne...ale ja zasa viac kýcham a kašlem.... (-:O funím jak ježko :D
to aby som sa znova tešila na bezsennú noc....