Prečo ešte nespíte?

*inko

tak spanok sa kvoli spievajucej hviezde nado mnou nekona...toto neni mozne:(
mato hned ako pridem domov, spravim si ten slivkovy zazrak:)

blondula

*inko...ja mam tolko spanku za 3 dni :DD dneska mam oci take opuchnute,ze len zrenicky mi vidiet :DD neviem ci spis sama,ale ja by som vedla teba spat nemohla :DDD moj zase chrape a normalne som sa tesila,ked po sviatkoch zase odcestoval :DDD ... :-( nieze nespim kvoli malemu,ale este aj celu noc chrnil :D

*inko

ahojte, tak mne sa noc opakovala s tou predoslou, zase vydatny kasel do piatej rana, takze sa posledne dva dni som spala spolu 5 hodin
teraz som az pochopila ze ake je to zle, ked chce clovek spat a nemoze:( vraj tak zvykli v minulosti niektorych ludi trestat...nedovolili im zaspat, budili ich, ked to bolo neunosne, sami sa odbachli, boze pomoc nechcem sa odstrelit...taka mlada??? ja nevladzem, vykaslem zo mna dusu..
ale preco? ked otvorim oci, nic..ked zavriem, dusim sa......stretli ste sa s tym uz niekto?
ojka no ten horor nebol vlastne horor, ale zato celkom neprijemny film, v ktorom vsetci zomreli...

ojka

oooooukej, tak všetci do postele, okamžite, hneď, šup šup...... teraaaaaz, poďme, bez odvrávania.....
už?
oukej (: