Prečo ešte nespíte?

*inko

bry vecer..taka som napalenaaa..ojka mojaa :( luba sa zblaznila (prof.)
otvorene otazky super, ale nad testom sme vsetci plakali... jaj dufam ze som tam volaco pokruzkovala
idem si kuknut jeden horor..dufam ze od zlosti nikoho nezabijem. som v noci vobec nespala...iba od siestej rana do osmej, pretoze od polnoci do tej siestej som mala zachvatovy kasel, nonstop, a teda nemohla som spat, som myslela ze sa udusim, podla mna uz mam na plucach svalovku:( uz sa tesim na dnesnu noc :(

binghi juj ale tak to je jejak skoro nie? ved tedaaa! :) sak ked budes chciet vediet co plati, ake udobrovacie recicky a tak, tak daj vediet, tu ti poradime, ked dame hlavy s jojkami dokopy :D ale to je inak super ze, uz teraz vies, ze toho bude vela..tak ju aspon na to vopred neupozornuj :))

blondula, tak som rada ze tvoja PC gramotnost vdaka mne vzrastla :D

ojka.

martin, som rada, že chutilo ((:
ja si veru ešte jeden čaj idem urobiť, nech mi tu ostalo chladno (:
uaaaaaaa, som si všimla, že jeden klient nám doniesol dnes faktúru ešte z roku 2010 :DDD to je sen,... a na fakt mastnú čiastku... jak mohli len toto zapatrošiť :DD

ojka.

martin, nemám ani šajnu, čo to slovíčko znamaná (-:O niekde som ho už videla, ale očividne ma to netrápilo, .... nezapadá to do môjho slovníka....
blondi, nooo, 23 som videla, ale už si vôbec nepamatam, o čom to bolo, to je dobrý znak toho, že by som si to mohla pozrieť zas (-:O i keď toho herca fakt nemusím....
a zlodejov som nevidela (: diky za typ
oneee, dobre, tak idem do kuchynky, postavím na čaj, dám si i ja s vami... aký vám nachystám? (:

blondula

:DDD sak hned mi to bolo divne :DD dopozerala som s Jimmym Careym "cislo 23" a teraz pozeram "zlodeji pamäti" :P