Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, no, bol to zelený biliardový stôl na strome niekde poblíž kasína niekde v reykjavíku. Aspoň tak sme sa dohodli, bližší a hlbší zmysel by som v tom nehladala.. :D
hmmm, malé, malé,....no vo vlaku budem nad tým premýšľať :D
uff, ked je reč o vlaku, asi by som sa mala začať baliť... hodinky tikajúúú....

*inko

biliardovy stol? a je k tomu aj nejaka pointa, alebo to len ja som blba ze nechapem :)

no tak hadaj dalej ojka:D nie je to chut od ucenia, hoci... esteze pripominas, asi si idem este nieco pozriet

ojka.

inko, klobúk dolu, že si stíhaš učivo ešte aj zopakovať... mne sa málokedy stane, že si s čistým svedomím prejdem celé tie veci ešte raz.... brrrr
inko, to zelené... nakoniec to bol biliardový stôl :D
ale ty si nám neprezradila správnu odpoveď na to, že čo bolo to malé.... ja som tvrdila že moja/naša chuť do učenia :D ale to asi správne nebolo....

*inko

ojka, pisomna, tie zvysne dve su aj aj
jaj ale uz nech je zajtra, teraz by cas mohol plynut rychlejsie, lebo nemam silu uz si to opakovat
binghi, a vies co, ja ta nebudem bit, posobis tak zufalo, ze asi si potrestany aj bez nejakej facky :)

ojka.

inko, budeš takto nenapadne na seba pútať pozornosť? :D kamaratky ťa teda pochvália d-: skúška je len písomná, či potom musíte aj na ústnu?
no a ja čo som ti hovorila, že si ma virtuálne nakazila, tak mňa zasa boli nenormálne hrdlo a každých 5 min kýcham :D