Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, mne sa to tiež páči, že to je všetko po kope, človek aspoň nelieta z budovy do budovy, ale zakvačí sa u vás a pozerá tie zaujímavé veci ((:
jajka, ešte raz pekné sny... (:
hmmmm, určite tam chodíš za najakou kamoškou ((((: tak im potom tým tetam povedz, nech sú sem tam na študentov aj milšie, neuškodilo by to (-:O

jajka001

nechodim tam kvoli knizkam :) za niekym tam chodim, sem tam
to je strasne s tymi detmi, kks :) zas je hore
este raz dobruu:)

*inko

ojka, jasne ze si pamatam dariku, ona sa ma tu vzdy pekne zastala, ked niekto podrypaval :) to bol taky moj anjelik...to sme si pisali nie tu, ale v teme o krcnych mandliach...potom som to dala zmazat radsej :)

ja viem ze tam bol archiv diplomoviek, ale teraz je to lepsie, vsetko pokope :)

ojka

jajka, tak ty budeš potom moooooc mudra, ked chodíš "naše" knihy čítať (:
inko, nie, nemám na ňu kontakt... /-: viem, že mala malého drobca, ale potom sa zrazu neukázala..
a to isté i darika (neviem, či sa na nu pamataš), oni sa mali aj sťahovať, a potom jej tu už nebolo...
inko, ja mám v bufete najradšej asi tie syrové mriežky, ale prichádzam na to, že už mi všetko to školské jedlo lezie pomaličky hore krkom (-:O
izeeeee, a aby si vedela, tak my sme kedysi mali v budove knižnicu... teda no, čitáreň diplomoviek a bakalarie, teda záverečných prác, ale potom to presťahovali ku vám (;
martin, ohňomašina? :DD
inaaaak, používate na vianoce alebo silvestra prskavky? (: