Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, a to ty takto zanedbávaš takto našu budovu? tssssssss (: ja som v tej vašej dosť často, hlavne kvoli tým krásnym spomínaným bankomatom ((:

ojka

atm, no jak sa oslavenec nenapadne vyparil... no ľaľa ho :D
zajtra ho ta fľaša neminie... dokonca dve...možno aj tri :D baby budú chcieť vínko, chlapi asi tvrdšie a ja si poprosím detské šampáááňo, ďakujeeeem ((:
atm, tak bru noc (:
jajka, hej, výťahy na škole u nás
inko, noooo, oni sú nové, pekné , veľké, aspoň tak vyzerajú :D ale málokedy fungujú všetky naraz :D

*inko

nie su spolahlive? trochu hrkocu, ale hadam su v poriadku :) teda, nechodim casto, v novej budove som tusim tento semester ani raz nebola

atm

jaaj som onee cosi chytil?:D no uz som na silvestra nadchu chytil takze to netreba prehanat:)
inko atm v bankovnictve.. to je nejaky bankomat ci?:) ja ani neviem ci za tym nickom bol nejaky myslienkovy pochod.. skor som cosi len bachol do klavesnice;)
uaaaaaaaaaaaaaah idem ja uz spat.. dobru

ojka

inko, ja v nich nepanikarim, v pohode sa odveziem, ked musím, ale je mi to tam nepríjemné...
a tie školské tiež veru nie sú najspoľahlivejšie, aspoň v našej budove :D
ou, veru, ked sa tak zamyslím,máš pravdu.... asi sa budem musieť na čas s nimi skamaratiť /-:

*inko

ojka, nie, skrine su v pohode :) ja som sa naucila odomykat a zamykat :) a vytahy..co ja viem, raz som sa zasekla v intrakovom vytahu a odvtedy este raz, ked nebola elektrina...tak ja nepanikarim v takych situaciach :) kym mam kyslik tak je to v pohode
noo a ty by si sa mala pripravit na to, ze teraz tie skolske vytahy asi budes pouzivat