Prečo ešte nespíte?

*inko

to bude tym, ze som natiahla moju rucisko a zachytila som to jaa :) ojka musis este raz hodit, nech sa aj jajka potesi
no ale inak u nas je to take blatove... radsej ani z okna nepozeram, vsetko je tu take smutne

teraz sa ti drieme? :D no tak si lahni:) ved v noci nebudes aj tak spat

ojka.

inko, tak to som moc rada, že ti to ustupuje, len sa ešte pekne šetri a nerob somarinky (:
hej, jasné, že to má byť provokácia :D jajka povedala, že mám čosi do BA poslať, no tak som posielala (-:O u vás doma tiež nič? lebo tu doobeda ako tak pršalo a potom začalo krásne hrubo snežiť....
ja si hľadám nejaké veci do DP, a jedným očkom tu sem tam kuknem... (; ale moooooc sa mi zasa drieme....

*inko

ojka. presne ako som povedala- do dvoch dni budem ok, mam pocit ze uz teraz je to fajn..len ten bok ma stale picha.. inak uz sa aj pekne uckam, teraz pauzicka..a ty ako? oddychujes? :)
pekne gesto toho chlapika, skoda ze to rozdaval akurat v supermarkete kde sa toci vela penazi..ale pekne od neho aj tak :)
jejda, ten sneh mam chapat ako provokaciu?:) krasne
martin, jaj ten poslednej vety som sa zlakla :) ale som rada ze alf nakoniec nic neopravoval

ojka.

jajka, hádžem guľu, chytaj :DD
hmm, ja som sa nad niektorými tiež riadne zamýšľala a pobavila ... niektoré vážne nemajú chybu (:

jajka001_

ojkaaa, pošli sem trochu snehuuu
aku funkciu asi tak plnia tie arasidy v dynamite?
ak moj mozog tvori 80% vody, znamena to ze ak budem viac piť, budem mudrejšia?

ojka.

pár zaujímavých faktov ((:
- Vedci si nie sú istí, akej farby dinosauri boli
-Hrošie mlieko je ružové
-Korytnačky dokážu dýchať zadkom
-Už len malá dávka alkoholu dokáže škorpióna uviesť do opojenia, v
ktorom sa sám smrtelne pichne
-Walt Disney, tvorca Mickey Mousa sa bál myší
- Zemetrasenie Dec. 16, 1811 bolo tak silné, že rieka Mississippi
kvoli nemu začala prúdiť naopak
-Vo Francúzku je mesto zvané Y.
- Názov mesta Bejing znamená brána.
- Aby ste boli odfotení na prvom foťáku, museli by ste sedieť na mieste 8 hodín.
- Nechty vám rastú dlhšie v zime
- Pôvodne bola BMW výrobcom motorov pre lietadlá
- Priemerný človek zaspí v čase 7 minút (pri tomto som sa fakt pozastavila, že či som ja potom nadpriemer, alebo podpriemer :DD)
- Arašidové orechy sa používajú ako prísada do dynamitu.
- Priemerný človek strávi 3 roky života na záchode
- Váš mozog tvorí 80 % vody
- 0,3 % solárnej energie zo Sahary by pokrylo potrebu celej Európy