Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

*inko

martin, jeden z tvojich experimentov? :)
to radsej ten cibulovy caj, ziadne kompoty ani lekvare ani nic na ten styl nelubim:( ALE keby ma to do dvoch dni vyliecilo, tak si dam

ojka a to kolenu asi nemas len narazene, co sa ti tam nieco posramotilo? kolena su osemetna zalezitost, znamej operovali asi trikrat...a nema to stale v pohode, musela sa vzdat aj tanca a sportu

ojka.

inko, to je tá kniha od rudyho? jak hej, tak to sa potom nemá čím chváliť, mohol to aj lepšie spísať....
nooo, ja som bola dnes s tým nešťastným kolenom, lebo predsa len cez víkend idem zasa na nejaké 2 tt do BA a tam nechcem riešiť už lekárov....
ty by si sa tiež veru mala dávať riadno do kopy, dúfam, že ti to pôjde v pohode... alebo teda aspoň lepšie....

*inko

strasne by som si dala teraz nejaky alkohol, to uz by bol mozno aj posledny klinec do rakvy :)
aspon by bol pokoj :)

*inko

joj, tak stale nie si ok? :( na ako dlho to liecenie este u teba vyzera..
no mne to ide tazko prevelmi, este dodnes ako tak,..ale je to strasne zlozite..same vzorce, a ta kniha, zaplakat je malo, ziadna struktura, milion informacii, porozhadzovanych v texte, ziaden pekny sled, ziadne odseky nic..iba text a text...a tazko sa z toho vysomaruje, plus este tato angina, aj v boku ma picha, krize akoby mi hnili..ach ale sa stazujem, co? hruza ma citat, ale uz koncim :)

ojka.

inko, noo, od siedmej rána asi do 14:15 som lietala po doktoroch, a ked som si hrkla liekov potom, tak diplomovku som nezvládala....
joooj, ale to dúfam, že zajtra ráno ti bude aspoň o 100 % lepšie... a ako ide učenie? či tiež si to dala bokom?

*inko

nieee...cibulovy caj nieee :(
ojka, dakujem, ale oproti ranu je to o 100%horsie
ale mne je uz uplne vsetko fuk..totalne, vsetko je v haji
a ty si dneska co zaujimaveho porabala? dipl.?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.