Prečo ešte nespíte?

Barborka27

všetkym uprimne vsetko len to najlepsie, hlavne ZDRAVIE a trosku empatie a lasky v Novom roku pre vsetkych :) PF 2012!

ojka

zlatíčka moje, prítomné i neprítomné,... tak keď už sme tam, želám vám i ja, aby vás v tomto roku stretávali len samé dobré, super, zdravé, láskavé, šťastné a iné najnajnajlepšejšie veci.
*-:
p.s.: zdravie forever - nespáčom i ostatným ((:

Barborka27

aj moja mačka, má na háku, len sem tam sa pozrie okolo seba, ale potom s chrapotom si lahne naspať :D ktovie čo si myslí :))

lost

no ja mam okolo napelaky, cize mozem kukat a smirovat jedine to, ze komu to buchne v ruke :D:D
zoberiem si pocitadlo :D

lost

nj :D
inac pamatam si ako este za mojho mladi, ked som sa o to zaujimal, tak to buchalo aj 30 minut po polnoci, ale velmi intenzivne :) a teraz je kriza :D takze bude menej :)

inac mna by zaujimalo, ak by som spal a zrazu bumbumbum silvester 0:00:00, co by som si pomyslel, ak by som sa zobudil

jeden nikdy nevie, co by paranoik ako ja (a moj pes co sme hrabali atomovy bunker) urobi :D

Barborka27

lost, tu uz buchaju cely den, a dokonca aj na stedry vecer tu vypustili par spionov :)) ale ved nech vybuchaju, aspon bude o polnoci klud a rychlejsie zaspím :D