Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

ojka.

jajka ((((-: viem, bolo to 21.12.2012, streda pred vianocami.... v ten deň som mala i skušku a vonku bolo krásne bielo, si to pamatam jak tearz, vonku to vyzeralo jak z rozprávky (:
no u nás doma potom ešte pár dní bol, ale teraz už ani u nás nič... len kdesi v kute záhradky taká malá biela kôpečka tam...
jaji i teba poľutujem ((: i teba... dúfam, že vám to v tej práci aspoň sem tam rýchlo ujde (: či tebe sa to tam nevlečie?
lost :D tak to mi príde totálne padnuté na hlavu (-:O
ale to asi preto, že my máme už zaužívaný svoj režim a je nám čudné meniť ho (:

lost

este dva pracovne dni (niekto aj sobota) a koniec tohto roka :P :P :P

ozaj, vedeli ste ze vedci chcu novy kalendar? a mal by byt priestupny TYZDEN

a rovnaky cas pre cely svet, tj. niekto by vstaval o 3:0 0a niekto 14:00 :)

dsl.sk

jajka001_

už? a kde bol a kedy? :) tu v ba bol jeden den
mna nikto nepolutuje ze pracujem? :) a este dojdem domov a musim tiez upratat :)

ojka.

lauri, a po novom roku máš nejaké voľno? či zasa práca, práca, práca?
oneeee, ja chcem sneh.... a už ho nikde niet, to nie je fér, ....

lost

no teraz sa nejdem prihlasovat, ale zrusit poistku :)
totiz este som to nezrusil, a od leta to odkladam :D
a coskoro bude ten limit 6 tyzdnov a tak takto to bude bezkonflitknejsie :)
len sa mi nechce :D
je to otrasne, ze su take pravidla, ze sa to nezrusi automaticky :) ako vsetko ine..
ale hej, skoda ze sme sa nespoznali skor :) co teraz platim za poistne je nehorazne :D radsej som ju ani nemal chciet :) skoda ze je povinna, ale zatial pol roka bez nehody :P tie prachy som mohol dat svojmu straznemu anjelovi :) ale fakt...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.