Prečo ešte nespíte?

ojka.

jajka, u nás to tak stále funguje... plus ešte k tomu sem tam nejaké prekvapčo malé (: tak to som rada, že máte takú rodinnú pohodu (:
tak tak, všade veľa jedla... ale zákerná otázka, piekli ste koláče? koľko druhov? (:
ja inak tiež dúfam, že to čoskoro prejde, lebo ja som dosť akčná a sedieť/ležať stále doma na zadku a nič nerobiť, tak to mi nie moc po chuti :D

jajka001_

ja tiez nejak nemam chut jest, asi preto ze okolo je vela jedla:)
to mi je luto ze si takato seknuta
snad to skoro prejde
dostala som oblecenie, ktore som si sama kupila:) ja som taky samodarca:D sme sa tak dohodli, uz roky si kupime to co kto chce a hlavne potrebuje, nech nikto nie je sklamany. malemu samozrejme kupujeme, co napise ježiskovi:)

ojka.

jajka, ahoj ((: no je to celé na figu, od včera už neotočím ani krk do pravej strany riadne :D aaach, som to ja dobačovala :D
všetci inak hovoria, jak sú prejedení za tieto dva dni... ja taký problém nemám... po liekoch som ospalá celý deň a ani po nich nechutí tak jesť... no jak to je len "super" zariadené :D
a vy doma ako inak vianocujete? rodinná pohoda? (: čo pekného si dostala pod stromček? (:

ojka.

Keď už máme tie prázdniny... tak pár perličiek "očami žiakov":
Dejepis - film pre pamätníkov
Zemepis - veda o západe
Chémia - pohroma
Slov. jazyk - priepasť
Dom. úloha - aj doma si v škole
Prestávka - zlatý vek grotesky
Dobrovoľné prihlásenie - záchrana
Návrat rodičov zo ZRPŠ - 3. svetová vojna
Triedna kniha - kniha džunglí
Päťka - plná dávka
Učiteľský zbor a riaditeľ - Alibaba a 40 zbojníkov
Chýbajúci učiteľ - dobrí ľudia nevymreli
Triedny učiteľ - adkvokát chudobných
Naše šatne - vlčie diery
Dobrý žiak - hrdina je unavený
Písomka - úder pod pás
Prázdniny - to sladké slovo ,,SLOBODA,,

((-:O

ojka.

kde_je kontakty na inko, môže rozdávať len ona sama ((:
avízovala, že cez sviatky sem nebude chodiť, užíva si voľno (:

kde_je

caute, uz som zakladal na to samostatnu temu, ale mozno ked sa spytam tu, tak mi rychlejsie odpoviete.
Prosim dajte mi mail na inkognito.