Prečo ešte nespíte?

*

jajka a nebolo to v bratislave:) to mi bolo na tom divne

ojka, to sa potom lahko robi skola, ked ma obetaveho poskoka..a na intraku spavala nacierno? mozes mat problemy z toho, nebud truba
takze male je hanblive a nechce sa ukazat? :D

ojka.

inko, hej, to je ona, ... nie, neprerušila študium, ked jej trebalo v škole niečo vybavovať, zápisy,študijné a také somarinky, tak to som riešila za ňu ja... cvika sa jej nejak podarilo napchať do dvoch dní, tak tú jednu noc prespávala u mňa na intráku... vlastne aj tento rok.... (:
nooo, hej, zo sestry je už pekná guľka, ale malé babo sa hanbí asi ukazať, čo bude.. tak ešte nevieme....
wewa sa tu ukázala asi zodva razy... ale tiež len jedným očkom tu a druhým späť.... snáď sa im dobre darí....

*inko

ojka, 88- sofer co ju riadi podla mna presadol z traktora do autobusu..to je strasne, to by som este aj ja lepsie odsoferovala
hmm,takze 68..v piatok si teda bola v praci?

inaaaaaaaaaak... ked sme pri tych vozidlach..dnes som videla auto akoby z inej dimenzie, z buducnosti :D neviem čo to bolo zač, išlo to pred tescom, ľudia s nákupnými košíkmi na pár sekúnd ostali stáť v nemom úžase..uplne ta cela situacia vyzerala ako z nejakeho filmu, ked sa spomali obraz :)

*inko

lost, lenze to je potom uz tvoja chyba ked si opakovane pomahal tam kde to nebolo ocenene... take moc neschvalujem..jasne, naco sa oberat o cas a energiu, ked to dotycnemu nic neda..ale pokym to pomoze, nasmeruje ho to, tak to je uz o inom, len pravda keby sa to dalo dopredu vediet :D

ojka a to je ta spoluziacka s babatkom? ona neprerusila studium? a co tvoja sestra, brusko uz rastie? dievcatko, chlapec? :)
a Weva je dufam v poriadku aj s malou hereckou, iba raz sa tu ukazala, musi bat teraz ine starosti, ale snad je vsetko u nich okej

ojka.

nie, to bolo v 68 v piatok.... krutá jazda :D prečo si myslíš, že v 88? tiež si mala zážitok?
ono, chrbát ma začal bolieť až na druhý deň, tak ma moc nerozosmievajte, ani kýchať a kašlať nemôžem :D nejak ma to tam kdesi čudne pichaaa a boli...
lost, no ja som teda rada, že ten šofer zabrzdil, lebo nechcela by som si teda ani predstaviť, ako by to inak dopadlo ...

lost

hmm, skoda ze ten sofer zabrzdil, ved hmotnost je na jeho strane ... bez lekcie sa ten v audine tazko pouci...

tak dufam ojka ze to nebude nic vazne.. get well soon :)

*inko

fuha lost, dlzkou kvalitny prispveok by som povedala, hned si to precitam, len este musim vybalit nejake veci tasiek