Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

*inko

no hej, ale to je asi jedna ku dvadsat ak nie 50 aby bola smrncova :)

resp na slovensku reklamne agentury nemaju kreativne myslenie, su proste lamersky amaterske :)

lost

fuha, tak to by som jej pred skoskou nieco zadrel, co ju tak trosku ponizi (resp. urazi, alebo da jej facku)

neviem co, nieco na sposob 'ved to vie kazdy, nakoniec sama si tvrdila ze su to len sprostosti' ci nieco take (nie som kreativny ... )

kazdopadne takych ludi je strasne VELA..

ze clovek im obetuje nemaly cas a oni ze "whatever"

sice mozno je "pod tlakom" - ale tak je dospela snad , ci nie? :)

pripajam sa k rade : kaslat na nu, resp. brat ju s rezervou, ked bude potrebovat pomoc - ja to uz riesim tak, ze im jednoducho nepomaham, kto sa raz dostane na "blacklist" hold, ma strasnu smolu, ale aby som to z toho vymazal, to bude chciet strasne usilie. konieckoncov

zdravie mame kazdy len jedno.

*inko

ahojte, takze martin nasiel vnutorny pokoj? a ojka zase pomahala a doplatila na to? hmm... ojka, fakt uz s tym sekni
mna dnes vytocilo vela veci
tu hlupu knihu som si nakoniec musela objednat z netu, pretoze zrazu ziaden z ochotnych spoluziakov mi nebol ochotny ju pozicat...zrazu ju vsetci potrebuju, hlavne ze ja som roky rokuce pisala poznamky do notebooku a posielala im to
no ale uz som v klidku, zajtra budem cely den s mojim fesakom takze zatim su mi vsetky hoviedka ukradnute..jeeej a prave mi mamina priniesla caj v novom bodkovanom granko hrnceku :) jee jeeeeeeej... tak teraz mi uz musi byt fajn

a ozaj lost...ale niektore reklamy su velmi smrncovne (tullamore dew, tí spievajúci chlapi sú na zožratie :)

ojka.

kamaratka ma chcela či by som jej s niečím nepomohla, lebo zajtra máme obe skúšku... tak sme si dnes cca hodinu a pol písali... reps. ja jej, aby som jej niečo vysvetlila (dosť podstatné a základné veci) a ona celú diskusiu ukončí niečím na spôsob: aj tak sú to samé sprostosti, idem von, čau...
???
žiadne poďakovanie, nič... či to sa už vo svete nenosí? ja som už asi fakt staromodna...
ja viem, že takto to možno tak hrozne nevyzerá a neznie...
ale kapánek som ostala ako obarená, ako bola moja snaha a čas ocenené :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.