Prečo ešte nespíte?

lost

ojka, nemozem sice rozpravat za inych muzov, aj ked z mojho uhla pohladu to vyzera tak ze su skutocne len kamosi (muz-zena) ale napr ak poznam nejaku zenu, co ma muza (alebo jednoducho priatela), tak po nu nepojdem :) a tak ak chce byt v kontakte, tak to drzim len na kamaratskej urovni.. ale ci by to bolo ine ak by bola single, to neviem, take sa mi este asi nestalo :D
ja neviem, proste klasicke aktivity ako sport - pizza - kino a take blbosticky male, to sa asi moze povazovat za "kamaratstvo" ci nie? :D
ak by clovek mal robit aktivity len na zaklade istej urovne vyplaty (tj, nebudem investovat cas do zeny, ktoru nedostanem do postele) tak by svet vyzeral divne :D resp. aj keby mali byt vztahy "dam-dostanem" tak mozem dostat spat proste len rovnaku mensiu hodnotu aku som dal (napr 1 den sa nudi ona, tak ma zavola na neviemco a druhy krat sa nudim ja..)

tazko povedat :) cim dalej nad tym rozmyslam, tym mensi zmysel to dava :D tazky to zivot..

ojka

hm, hm, hm, tak dotyčný gay určite nie je :D aspoň sa tak neprezentoval :D ach, tieto medziľudské vzťahy, to vám je komplikovaná vec....
jaji :D ale tak ja poznám už aj takých ľudí, čo sa kamarátia (muž a žena), výlučne len za týmto účelom, alebo ako to nazvať :D

lost

ojka, urcite :) nemusi to byt gay, ale proste moze :D i ked je to asi narocnejsie.. pretoze je to ine ako muz-muz (ako zena-zena neviem posudit :P ) kamaratstvo.. ale vzdy zalezi od toho ako obaja beru tuto problematiku :)

ojka

zdravíčko....
oneeee, mám veľmi zaujímavú otázku hodnú dosť hlbokého zamyslenia : hm, je možné, aby medzi ženou a mužom existovalo len kamaratstvo?
dúfam, že viete ako to myslím, a zaujímala by ma hlave odpoveď mužského pokolenia
ďakovala ((:

lost

nj, male auta su super do mesta :)

ja sice nemam nic velke.. ale take tie mini auta, to musi byt radost s tym parkovat :D

jajka001_

no ja mam prave preto miniauticko, aj ked vzdy som si predstavovala ze budem mat taku siroku haraburdu, mercedes, taky stary typ zo 70tych rokov