Prečo ešte nespíte?

lost

ozaj, raz na mna tiez volali policiu v auparku za parkovanie kde nie je parkovne miesto, ale vtip bol v tom, ze aj ten co volal parkoval tak, ze by tam parkovat nemal :) a bol amater, ze sa odtial nevedel dostat von ach jaj, mal kopu miesta, ale on potrebuje tolko ako keby mal aviu.. takeho tiez milujem :)

lost

tak ani ja "klop klop" a to som mal prilezitosti AZ AZ :D:D

niekedy sa sam seba pytam ako to je mozne ze este mam vodicak..

no ale tak pokial sa nikomu nic nestane, kde je problem :))

lost

nj, nie vsade by sa malo byt takto drzi :)

teda vchod :P ved tam aj tak nikto nie je :D ale chodnik ci pesia zona..

tak risk je zisk...

ale ja by som to ani nerobil preto, lebo sa citim byt boss, ale preto, ze ak to zacne robit kazdy, budu musiet sprisnit kriteria aj pre tych takych co si uviedla priklad :) i ked nie vzdy to plati..

jajka001_

no ja som mala chut odfotit si jedneho idiota co sa dotrepal autom po chodniku v pesej zone az k tomu drevenemu bufetu pri draždiaku. s ladovym ksichtom vyliezol von a so svojou pipinou odkracal. niekto zavolal policajtov, ako to dopadlo, neviem...ale drzost riadna.

lost

nebol este, ale ano, tam je TAXI a tam je vyhradene parkovisko pre "vrchnost" ci co.. proste same EE auta tam (diplomaticke) a tak ked idem na menej ako 10minut, som tam..

a ano da sa aj priamo pri dverach.. tam su sice tie kvetinace ci co, (dvere pri TPD) ale da sa ich obist :)

neviem ako je to s pokutovanim, ak ma nepristihnu na miete cinu a odidem( este to nepreslo ze? ze majitel nesie zodpovednost?)
ale nenavidim ludi co fotia ako keby isiel taky vodic vyhodit aupark do vzduchu ci co..

lost

no ja na kopci nikdy nezabrzdim, vzdy som na spojke a jednotke :)

tam ma ledva rucna brzda zastavi na takom prevyseni..

inac tam hore ja v 99% miestach.. myslim nie na streche (ak existuje :D tam som este nebol, ale tam nad tym druhym poschodim ako je 2. poschodie bezne nakupneho centra)

tazko vysvetlit :D proste najvyssie, tam sa da parkovat pomaly a kludne, aj tak ze vedla nikto nebude (co oblubujem, lebo nikto neobucha dvere)

ale v tom podzemnom aupark parkovisku, to je koniec :) tam som bol raz a uz ma tam nedostane nikto :D

ale aj tak - na kratke parkovanie je najlepsie priamo pri dverach ;) len pozor - mozete byt v novom case.. ludia su drzi ze stale fotia . ts.tss...