Prečo ešte nespíte?

Deria

zahradka je super napad!
ten bambus rastie 30-50cm za den! a vyrastie na 20 m.!!! to je sila, laka ma to, to je rarita v zahrade.

lost

a hlavne co chcem robit na zahrade je - pestovat vlastne zasoby az od uplneho zakladu, cize od semienok :)
tieto kupovane su sice bio a podobne, avsak vlastne su vlastne :D jednak by som podla mna ziskal 200gramov brokolice lancejsie ako 7eur a jednak nezavislost a samostastnost je brutalnou vyhodou :)

Deria

vsak aj mna si nainfikoval:)uvidime, ci ma to bude drzat aj dalej ale v kazdom pripade je krasne pozorovat, ako to rastie. teraz som videla na ebay bambusovy strom. kupis si semena, zasadis avraj behom dna to rastie niekolko centimetrov, tusim 15, takze to mozes doslova pozorovat. uz rozmyslam, ze keby som to tu zasadila do zahrady...narastie to obrovske.

lost

mna by zaujimalo, ci z toho 1 zrnka semienka brokolice vyrastie cela brokolica :) lebo zatial to rastie v prve 3 tyzdne len ako "palicka" ale ze by 1 take male zrnko ktore vazi mozno 0.02gramu vyrastlo na pol az kilovu brokolicu? :)

lost

nooo, tak teda netusim ako je to s rastlinkami, ale asi hej :)
mna to tiez poblaznilo, som rad ze som to na nete nasiel, ani neviem ako !!! :D

Deria

uplne si ma s tym klicenim poblaznil:) uz beham po ebay, da sa urcite aj tam, semienka su tam rozne a to naklicovadlo tiez najdem. takze tak rychlo si mozem naklicit vsetko, aj okrasne rastliny a potom dat do zahrady, nie?

lost

presne tak, nasekat a dat psikovy :)
pozeral som take vyzivove doplnky napr od all ssystems, udajne je to 100% bio, 100% vegetarianske a 5gramov denne mu treba davat denne..

mjmcompany.com

a presne v tomto zlozeni su tie klicky :) aj tie co jem ja :D som uvazoval, ze mozno budem jest ten doplnok aj ja, ten co ma moj pes :D ved kvalitovo je to na vyssej urovni hadam ako tie pre ludi pomaly :D

tak drzim palce :)