Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

vzdy si potom robim srandu z ludi, napr ked s nimi pisem na icq/gmail ze 'idem si natrhat brokolicu na veceru' a oni ze WTF??? :D
jedina nevyhoda je, TO CAKANIE zasadim-cakam kedy je to dostatocne velke :)
preto musim vymysliet system, ked budem mat vzdy cerstve, idealne asi odhadom kazdy vikend zasadit a mam to :)
len neviem kam dam tolko crepnikov :D
ale co je super je to, ze napr aj napriek brutalnej cene brokolice (7-8eur/200gramov) staci naozaj par semienok (odhadom 10gramov, mozem nabuduce odvazit presne, vzdy zabudnem :D) a ono to narastie do takych rozmerov, ze mas z toho 5-10 nasobok vahy semienka :) (realne neviem, to som cital len)..

potom skusim aj ine, cervenu kapustu, chia, a rozne ine :) len nechcem skusat prilis vela naraz, lebo na to nemam priestor :D

a z toho moze byt perfektny salat studeny napriklad :)

lost

je to nieco ako klicenie, ale daleko lepsie.. lebo nemam s tym starosti, klicenie musim kazdych 8-12 hodin preplachovat brutalne, pretoze to napadne plesen, vysusi sa, nedoklici atd..
a teraz mam nejake stastie, lebo mi redkovka vyklicila brutalne krasne, za 6 dni a uz je to "edible" :) teda jedle :D a kludne to tam mozem nechat este 2 tyzdne a bude to stale super.. len teraz je velky problem to ze nie je vela slnka :) teoreticky sa to da nahradit umelym svetom, len musim zistit ktora dlzka svetla / farba je idealna, na tom sa rozchadzaju nazory od ludi/expertov a wikipedie/youtube atd :) ale nechem to kupit v speci obchodov hoci z usa, lebo to stoji zbytocne vela... idealne poskladat nieco vlastne, lenze nie som elektrikar :D
ale uz si bez tohto ani neviem predstavit ranajky/veceru/cokolvek ako priloha do bagety atd..

dalsi krok bude, by som chcel aspon skusit, "zivy chlieb" tj.. ani neviem co to je :D ale tiez napr ze si slnecnicu/spenicu nieco naklicim na 2-3 dni a potom vlastne vysusim a pospajam do 1 platku = live bread tusim, musim zistit, v kombinacii s tymto, minus sunka musi byt snad to najzdravsie nieco co sa na tanier zmesti :D

lost

praveze plesen nestihne napadnut tieto lebo nema na to cas :)
je to mega hyper jednoducha vec.
mam samozavlazovacie kochliky ci crepnik ci ako sa to vola :)
dam tam 3-5cm (podla toho co pestujem) pody (bez chemie, nejaka bio organicka) pre bilinky, rovnomerne nasypem semienka, rozprasovacom polejem, neskor nalejem vodu pod zeminu (tam je knot a taha vodu), casom len lejem, dam na slnko (teraz je problem, uvazujem o umelom svetle :) ) a potom len kosim a jem :D

je to, wait for it, MEGAAAAAAAAAAA :D genialna vec..

vtipne je, ze toto predavaju v rakusku za , co ja viem pol az dve eura za 10x10cm (a to maju hydrophonic ci na nejakej vate len), ale realne naklady su maximalne 5-10centov :D proste super lacne, super cerstve, super vyzivne, dokonale :)

a co je najlepsie je, ta nenormalne intenzivna chut, napr teraz som si natrhal redkovky, autentickejsia chut nemoze byt :) ba mam pochybnosti, ci su tie redkovky od babky chutnejsie :L) saomzrejme neda sa z toho tak lahko najest, lebo redkovka realna ma vyssiu hmotnost, ale ta chut je proste bombasticka :)

starsie foto:

www.lostlost.eu
www.lostlost.eu
www.lostlost.eu
dokonca aj ten hrasok sa da :D
lostlost.eu
este kukuricu niekde zohnat a skusim :)

inac mi od McDonaldu dosiel letak do schranky, ze usetrim 47eur :D hen ake krasne vyuzitie to ma :P :)

lostlost.eu
lostlost.eu

Deria

aha, tak uz som si to nasla. ale skusenosti s tym nemam. zrejme je to zdrave, lebo vsetko, co je mlade naklicene je zdrave ale aj podlieha rychlo plesni. co sa davas na pestovanie?

Deria

no presne, to je on!
neviem, ci si precital tam dolu, ze ja teraz necasto chodim na sk. ani neviem, ci tento rok vobec pojdem, takze to by si sa nacakal.:) ale tento fen dodavaju do celej eu a klikla som si na ceny, to postovne, co tam uvadzaju, plati aj na sk.

Deria

aha, dobre skusim. ale teraz idem so psami, takze neskor, mozno az vecer.
no ved, cena je super, robia s nimi psi kadernici a myslim, ze ani odozva nan na fore nebola zla.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.