Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ešte nespíte?

lost

no udajne hentie nevysusuju, i ked ktovie kde je pravda, ale bez fenu to nejde :D extremne zaplzne a potom je nemozne ho vycesat, plus cesat nasucho lame srst :( tak co s tym? :D pripravky na rozcesanie? alebo ako? :D to je taka dilema :)

Deria

teda a to som ani nevedela, ze pre psov su ine feny. to by som rada vedela, aky je v tom rozdiel. uz nevedia na com zarabat.

Deria

problem doniest by nebol, ibaze ja som toho nazoru, ze hociaky fen vysusuje psom pokozku, pouzivam normalny fen ale naozaj len v krajnosti, asi raz za rok. inac, ebay milujem, kupujem tam casto. ked nieco hladam, v prvom rade kuknem tam.

lost

ale ja teda idem spat uz :D
dnes idem prvy ja? :D
tak GN :)
a to som chce lspat o 21-22 aby som vstal najneskor o 08 extremne cerstvy, no isteze :D plany sa planuju, blazni sa raduju :D

lost

hej berie to spinu, myslim, lebo sa tazko perie :D cize nepusti spinu :D
ale netestoval som zatial velmi, zatial mam asi 5 uterakov (klasickych) a tie pouijem :D jeden-dva pod, dva-tri na utieranie a potom fenovanie :D

ale chcem taky fen pre psov, nevie mci to ma zmysel, ale udajne su lepsie, napr:
www.profikozmetika.sk

ale tu www.ebay.de

aky je tam rozdiel? :D

nechces mi priniest fen z nemecka? :D :))

ten ebay.de by stal za skusku podla mna, ak je tam 2x rozdiel v cene..

Deria

vsak ked sa napije, pravdaze nesaje dobre. ale ked je suchy, saje urcite dobre, nie? takze mas pocit, ze to aj berie spinu?

Deria

hmm, bol tam aj za 3,99 jeden a ta ista velkost 45x95cm, ja som pre istotu zobrala ten drahsi 8,95 ale ci je aj lepsi, neviem. mozno tam ani rozdiel okrem ceny nebude, neviem. ale na tvojom bielom psovi by si najlepsie otestoval, ktory uterak funguje najlepsie, lebo to nema sluzit len ako osuska, aj ako dobry cistic spiny.

lost

zhodou okolnosti mam doma 2 perfectcare 50x60cm :D co sa ti na tom nepozdava?
mne sa nepaci, ze nie jeaz taky super savy.. proste odsaje dost, ale ked je mokry, tak je nanic..
mat tak 10 takych, ak aj utriem psa do sucha :D (relativne :D)

lost

neni drahy?
podla mna svedska handra je lacnejsia, a je to to iste zlozenie, ci nie? :)
teda 30x30cm svedska stoji tak 40centov..
to je tusim ze 10x lacnejsie na cm2 ako ine uteraky :)